Konto Premium

Uczciwy złodziej cały film

Konto Premium

Uczciwy złodziej

Tom Carter (Liam Neeson) od lat jest zmorą niewielkich banków rozproszonych na amerykańskiej prowincji. Choć ukradł blisko 9 milionów dolarów, jego tożsamość pozostaje nieodgadniona. Kiedy jednak poznaje Annie (Kate Walsh), zakochuje się bez pamięci. Pod jej wpływem decyduje się zerwać z dotychczasowym zajęciem i pójść na układ ze ścigającym go FBI. W zamian za prawo do nowego, uczciwego życia, chce zwrócić zrabowane pieniądze. Nie podejrzewa, że stróże prawa postanowią wykorzystać zaistniałą sytuację, by zagarnąć fortunę i posłać go za kratki. Postawiony pod ścianą, zmuszony będzie zawalczyć o wymarzoną przyszłość u boku ukochanej kobiety.

Obsada aktorska w filmie „Uczciwy złodziej”

Aktorzy:

 • Liam Neeson jako Tom Dolan
 • Jai Courtney jako John Nivens
 • Anthony Ramos jako Ramon Hall
 • Jeffrey Donovan jako Sean Meyers
 • Kate Walsh jako Annie Wilkins
 • Robert Patrick jako Samuel Baker
 • Jasmine Cephas Jones jako Beth Hall
 • Birol Tarkaz Yildiz jako Szef Mike
 • Tazzie jako Tazzie

Gdzie obejrzeć cały film Uczciwy złodziej online

1. Canal + Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal + Premiery. Jest to serwis VOD oferujący najnowsze premiery filmowe, seriale oraz programy telewizyjne. Canal + Premiery jest dostępny dla abonentów telewizji satelitarnej Canal +.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz transmisje sportowe. Player+ umożliwia oglądanie treści zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych.

3. Viaplay: Film można obejrzeć na platformie Viaplay. Jest to skandynawski serwis VOD, który oferuje filmy, seriale, programy dla dzieci oraz transmisje sportowe. Viaplay jest dostępny w kilku krajach, w tym w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii.

4. Cineman: Film można obejrzeć na platformie Cineman. Jest to polski serwis VOD, który specjalizuje się w filmach niezależnych, artystycznych i klasycznych. Cineman oferuje również filmy dokumentalne oraz krótkometrażowe.

5. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali z różnych kategorii. Rakuten TV jest dostępny w wielu krajach na całym świecie i oferuje zarówno płatne treści, jak i darmowe filmy i programy telewizyjne.

Ciekawe informacje o „Uczciwy złodziej”

 • Żona agenta Ramona Halla, Beth, jest grana przez narzeczoną Anthony’ego Ramosa, Jasmine Cephas Jones.
 • Członkowie zespołów filmowych i kostiumowych niezależnie współpracują z The Hanover Theatre and Conservatory for the Performing Arts, przed którym Liam Neeson i Jeffrey Donovan kręcili sceny 4 grudnia 2018 roku.
 • Kiedy Annie (Kate Walsh) żegna się z Tomem (Liam Neeson) na dworcu autobusowym, obok niej na boku autobusu widnieje słowo “Grey”. Walsh wcześniej grała przez siedem lat w serialu Chirurdzy (2005), a Neeson wystąpił w filmie Przetrwanie (2011).
 • Jedną z ulic, którą Liam Neeson przejeżdża, jest Weston Street. Weston to nazwisko postaci, którą Jeffrey Donovan grał w filmie Tożsamość szpiega (2007).
 • Robert Patrick zagrał Terminatora w filmie Terminator 2: Dzień Sądu (1991), podczas gdy Jai Courtney zagrał Kyle’a Reese’a w piątym filmie z serii, Terminator: Genisys (2015). W tym filmie Jai Courtney zabija Roberta Patricka, dając mu możliwość zabicia Terminatora, którego nie udało mu się zabić w Genisys.

Podsumowanie

Film “Uczciwy złodziej” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,6, natomiast na TMDb ocenę 6,5.

“Uczciwy złodziej” to kryminalny, trzymający w napięciu thriller z elementami akcji. Film ten może przypaść do gustu osobom, które lubią historie pełne nieprzewidywalnych zwrotów akcji, intryg i zagadek. Dla fanów gatunku kryminalnego i thrillerów, “Uczciwy złodziej” może być interesującym doświadczeniem.

Jednakże, dla osób oczekujących bardziej rozbudowanej fabuły lub głębszych przesłań, ten film może okazać się nieco płytki. Ponadto, jeśli nie przepadasz za filmami z dużą ilością akcji i napięciem, “Uczciwy złodziej” może nie być dla Ciebie odpowiedni.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem kryminalnych thrillerów z elementami akcji i lubisz historie pełne napięcia i intrygi, warto dać szansę filmowi “Uczciwy złodziej”. Jednakże, jeśli oczekujesz bardziej rozbudowanej fabuły lub nie przepadasz za filmami tego gatunku, ten film może Cię nie przekonać.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

65
65
czysciec
Czyściec
cala-prawda
Cała prawda
sekretna-milosc
Sekretna miłość

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo