Konto Premium

Twoje imię. cały film

Konto Premium

Twoje imię – cały film o przeznaczeniu i miłości

Wstęp

„Twoje imię” to japoński film animowany z 2016 roku, którego historia dotyka tematu miłości, przeznaczenia i sacrum. Film opowiada historię dwóch młodych ludzi – Mitsuhy i Takiego – którzy z dnia na dzień zaczynają zamieniać się ciałami.

Fabuła

Historia rozgrywa się w dwóch różnych miejscowościach – Tokio oraz niewielkiej wiosce na prowincji. Mitsuha to nastolatka, która mieszka na wsi z babcią i młodszą siostrą. Taki z kolei jest zwykłym obywatelem stolicy, gdzie uczy się i pracuje. Pewnego dnia, Mitsuha i Taki odkrywają, że zaczynają zamieniać się ciałami na jeden dzień. Incydent ten zaczyna się powtarzać coraz częściej, przez co bohaterowie zaczynają się poznawać, choć nigdy wcześniej się nie spotkali.

W międzyczasie do Ziemi zbliża się kometa, która prawdopodobnie stanowi źródło opisanego fenomenu. Bohaterowie przekonują się, że ich losy są ze sobą splecione, a cała sytuacja jest wynikiem niezwykłego, tajemniczego zdarzenia.

Przesłanie

„Twoje imię” to film o miłości i przeznaczeniu, który mówi nam, że niektóre rzeczy dzieją się nie bez powodu. Wierząc w to, bohaterowie zaczynają coraz bardziej dbać o relacje między sobą. Wspólnie podejmują próbę odnalezienia odpowiedzi na pytania, które dotyczą ich wzajemnego połączenia. Z czasem zaczynają sobie ufać i zrozumieć, że ich losy są nierozerwalnie ze sobą związane.

Podsumowanie

„Twoje imię” to film, który wciąga i zmusza do refleksji. Wątek miłosny połączony z elementami fantastycznymi tworzy niepowtarzalny klimat, który trudno odnaleźć w innych filmach. Warto zwrócić uwagę na piękną animację oraz muzykę skomponowaną przez Radwimps. Dla fanów japońskiej animacji to pozycja obowiązkowa.

Jeśli chcesz obejrzeć „Twoje imię” w całości, możesz to zrobić na platformie VOD. Film ten z pewnością spełni oczekiwania fanów animacji i romantycznych historii.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo