Konto Premium

Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri cały film

Konto Premium

Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri – nietuzinkowa opowieść o sile miłości matki

Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri to film fabularny z gatunku kryminału i dramatu, którego premiera miała miejsce w 2017 roku. Reżyserem i autorem scenariusza jest Martin McDonagh. Główne role w filmie zagrali Frances McDormand, Woody Harrelson i Sam Rockwell.

Opis fabuły

Młoda kobieta, Mildred Hayes, która niedawno straciła córkę w brutalnych okolicznościach, postanawia wynająć trzy billboardy, które stoją nieopodal miasteczka, z zamiarem zwrócenia uwagi na brak postępów w śledztwie dotyczącym zabójstwa jej dziecka. Akcja ta wywołuje wiele kontrowersji wśród mieszkańców i władz miasta. Wkrótce na drodze Mildred staje jeden z policjantów – Dixon, którego postępowanie wzbudza wiele kontrowersji.

Odbiór filmu

Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri zdobyły uznanie krytyków oraz publiczności na całym świecie. Film otrzymał aż siedem nominacji do Oscara, w tym w kategorii najlepszy film, najlepszy scenariusz oryginalny, najlepsza aktorka pierwszoplanowa (Frances McDormand) oraz najlepszy aktor drugoplanowy (Woody Harrelson i Sam Rockwell). Frances McDormand ostatecznie zdobyła statuetkę dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej, a Sam Rockwell dla najlepszego aktora drugoplanowego.

Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri – cały film

Jeśli chcesz obejrzeć Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri w całości, możesz to zrobić na różnych platformach streamingowych lub kupić film na płycie DVD. Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri to pełna emocji i niezapomniana opowieść o miłości matki oraz sile determinacji, która popycha bohaterkę do walki o sprawiedliwość.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo