Konto Premium

Trzech tatuśków cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Trzech tatuśków”

Jack (Bill Burr) czekał 46 lat, by zostać ojcem! Więc syna uczy, by zmierzył się ze światem, którego sam już nie poznaje, a rady innych tatusiów zwyczajnie olewa, gdyż nie chce go wychować na pospolitego mięczaka. Z przyjaciółmi Connorem (Bobby Cannavale) i Mikiem (Bokeem Woodbine) prowadzi firmę zajmującą się produkcją klasycznych strojów sportowych, jednak kierownictwo informuje o zmianie polityki na lifestylową i nowoczesną, a jego samego zmusza do wizyty u psychiatry, by ograniczył agresję. Nawet żona sugeruje mu terapię i rozładowanie złości, gdy obraża dyrektorkę szkoły syna. Publiczne przeprosiny jeszcze bardziej go rozwścieczają, ale dla dobra dziecka postanawia być dobrym przykładem. Okazja do udowodnienia tego i trenowania cierpliwości nadarza się, kiedy zostaje obstawiony w roli przewodniczącego dorocznej zbiórki.

Obsada aktorska w filmie „Trzech tatuśków”

Aktorzy:

 • Bobby Cannavale jako Connor Brody
 • Bill Burr jako Jack Kelly
 • Bokeem Woodbine jako Mike Richards
 • Katie Aselton jako Leah Kelly
 • Natasha Leggero jako Kelly
 • Josh Brener jako Dana
 • Abbie Cobb jako Judy
 • Miles Robbins jako Aspen Bell
 • Jackie Tohn jako Cara

Ciekawe informacje o „Trzech tatuśków”

 • Pierwszy film wyreżyserowany przez Billa Burra. On również napisał, wyprodukował i zagrał w nim.
 • Żona Billa Burra, Nia Renee Hill, gra pielęgniarkę na oddziale położniczym.
 • Wiele z komedii w tym filmie wynika z występów stand-upowych i podcastów Billa Burra. Dla zagorzałych fanów Burra jest oczywiste, że postać Aspen to jego wyobrażenie Steve’a Jobsa, zaczerpnięte z występu Burra na “Night of Too Many Stars” w 2012 roku. W swoim występie stand-upowym Bill mówi, że wyobraża sobie Steve’a Jobsa “…spacerującego po biurze, jedzącego jakieś pretensjonalne owoce, takie jak gruszka.” Aspen ciągle spaceruje po biurze, prowadzi prezentację Powerpointa w stylu Steve’a Jobsa i po zakończeniu prezentacji je pretensjonalne owoce, takie jak gruszka.

Podsumowanie

Film “Trzech tatuśków” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,8, na IMDb 6,3, a na TMDb 6,2. Te oceny sugerują, że film może być średnio oceniany przez widzów.

“Trzech tatuśków” to komedia, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie wszystkim. Osobom lubiącym lekkie i zabawne produkcje z humorem mogą spodobać się sceny i dialogi w tym filmie. Jednak dla tych, którzy preferują bardziej ambitne i głębokie filmy, “Trzech tatuśków” może okazać się zbyt prostolinijny i mało intrygujący.

Podsumowując, jeśli szukasz czegoś lekkiego i rozrywkowego, “Trzech tatuśków” może być dobrym wyborem. Jednak jeśli oczekujesz czegoś bardziej wymagającego i oryginalnego, ten film może Cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo