Konto Premium

Truman Show cały film

Konto Premium

Truman Show – pełny film: co warto wiedzieć?

Truman Burbank jest gwiazdą telewizyjnego serialu emitowanego przez 24 godziny na dobę. Z pozoru mieszka w uroczym nadmorskim miasteczku i wiedzie przeciętne życie, jednakże nie zdaje sobie sprawy, że jego życie jest transmitowane przez kamery do całego świata. Wraz z nim na ekranie widzowie obserwują każdy jego krok, decyzję oraz wybory życiowe.

Truman Show to film wyreżyserowany przez Petera Weira i wyprodukowany przez Paramount Pictures. Obraz ten zyskał ogromną popularność już po swojej premierze w 1998 roku i do dziś uważany jest za kultowe dzieło.

Główną rolę w filmie zagrał Jim Carrey, który swoją grą aktorską udowodnił, że jest w stanie zagrać nie tylko w komediach, ale również w dramatach. Aktor znany z takich filmów jak „Ace Ventura” czy „The Mask” po raz pierwszy zaprezentował swoje zdolności aktorskie w zupełnie innej roli, co zaskoczyło wielu jego fanów.

Fabuła filmu Truman Show skupia się na zderzeniu ze sobą dwóch światów: rzeczywistości i fikcji. W filmie obrazowany jest los człowieka, który odkrywa, że całe jego życie jest jedynie fikcją stworzoną przez telewizję. W ten sposób reżyser ukazuje, że rzeczywistość może być przez nas postrzegana w sposób, który wcale nie musi być zgodny z prawdą.

Truman Show to film pełen metafor, które skłaniają do przemyśleń nad sensem życia i sposobami postrzegania rzeczywistości. To obraz, który zmusza nas do refleksji nad tym, w jaki sposób patrzymy na świat i jakie są nasze wybory życiowe.

Jeśli chcesz obejrzeć Truman Show cały film, możesz zrobić to w internecie. Na platformach streamingowych takich jak Netflix czy HBO GO możesz obejrzeć ten kultowy już film w jakości HD, dzięki czemu będziesz mógł poczuć się tak, jakbyś sam brał udział w programie telewizyjnym.

Warto dodać, że film Truman Show zdobył aż trzy Oscary, w tym za najlepszą reżyserię oraz najlepsze efekty specjalne. Jest to film, który na pewno warto obejrzeć nie tylko ze względu na przesłanie, ale również ze względu na świetną grę aktorską oraz ciekawą fabułę.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo