Konto Premium

Transformers: Rise of the Beasts cały film

Konto Premium

Transformers: Rise of the Beasts – czego można spodziewać się po tym filmie?

Transformers: Rise of the Beasts to nadchodzący film akcji, przygodowy i science fiction, który ma zadebiutować w kinach 7 czerwca 2023 roku. Film jest kontynuacją popularnej serii filmów o Transformers, której twórcą jest Michael Bay. Reżyserem nowego filmu jest Steven Caple Jr., a producentami są Lorenzo di Bonaventura i Don Murphy. Główne role w filmie zagrali Anthony Ramos, Dominique Fishback, oraz Laurence Fishburne.

Fabuła filmu

Fabuła filmu Transformers: Rise of the Beasts jest nieznana, ale wiadomo, że akcja rozgrywa się w latach 90. XX wieku i skupia się na historii klasycznych postaci Transformers, takich jak Optimus Prime i Bumblebee. Film ma pokazać pochodzenie i historię niektórych Transformerów, a także ich walkę z nowymi wrogami, jakimi są Maximali i Predaconi.

Obsada filmu

Transformers: Rise of the Beasts ma interesującą obsadę, w której znaleźli się zarówno doświadczeni aktorzy, jak i debiutanci. W rolach głównych występują Anthony Ramos, który zagra artezyjskiego mechanika, Dominique Fishback, która wcieli się w pracowniczkę zoo, oraz Laurence Fishburne, który podkłada głos pod jednego z Transformerów. W filmie pojawią się również znane postacie z poprzednich części serii, takie jak Optimus Prime czy Bumblebee.

Transformers: Rise of the Beasts – gdzie obejrzeć cały film?

Transformers: Rise of the Beasts to film, który zadebiutuje w kinach 7 czerwca 2023 roku. Po premierze można będzie obejrzeć go w kinach na całym świecie. W przyszłości film może pojawić się również na platformach streamingowych, takich jak Netflix czy Amazon Prime Video. Jednak póki co, jedynym sposobem na zobaczenie filmu będzie wybranie się do kina i zanurzenie się w świat Transformers.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo