Konto Premium

To brzmi jak miłość cały film

Konto Premium

Premiera filmu “To brzmi jak miłość” już się odbyła!

Reżyserem filmu “To brzmi jak miłość” jest Juana Macías. Premiera tego romantycznego filmu odbyła się 29 września 2021 roku. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “Fuimos canciones”.

Film, który został wyprodukowany w Hiszpanii, to komedia romantyczna, która zapewni widzom mnóstwo rozrywki i wzruszeń. Scenariusz do filmu został napisany przez Laurę Sarmiento Pallarés.

Czas trwania filmu “To brzmi jak miłość” wynosi 110 minut. Już teraz możemy cieszyć się tą pełną emocji historią miłosną, która z pewnością poruszy nasze serca.

To brzmi jak miłość

Maca (María Valverde) to z natury niezdarna 30-latka, która stara się żyć pełnią życia i po prostu być szczęśliwa. Cóż z tego, kiedy marnuje swoje talenty, pracując jako asystentka tyranicznej i przerażającej influencerki modowej, a na randki umawia się z facetami, z którymi nie potrafi się związać emocjonalnie. Na szczęście ma dwie bardzo niecodzienne i urocze przyjaciółki — Jimenę (Elísabet Casanovas) i Adrianę (Susana Abaitúa) — które zawsze gotowe są zrobić wszystko, żeby problemy przestały wydawać się takie straszne. To między innymi dzięki nim Maca ma poczucie, że Madryt jest miastem, gdzie wszystko jest możliwe.

Wszystko wydaje się iść w miarę dobrze, dopóki na scenę nie wraca ON — ten, którego imienia nie należy wypowiadać. To właśnie Leo (Alex González), największa miłość i największy błąd jej życia, facet, który złamał jej serce, zrujnował samoocenę i odebrał wiarę w mężczyzn.

Maca próbowała o nim zapomnieć, ale teraz musi się pogodzić z tym, że Leo wrócił i znów będzie robił bałagan w jej życiu. Ale jak można poradzić sobie z emocjami zamkniętymi dotychczas na pięć spustów w najgłębszych zakamarkach swojej psychiki i wiecznie żywymi wspomnieniami o tym, co mogło się wydarzyć, ale nigdy się nie zdarzyło?

Gdy stare rany znów zostają rozdrapane, Maca musi zdobyć się na wielką odwagę. Czas wreszcie zmierzyć się ze swoimi obawami, wątpliwościami i problemami, żeby w końcu wziąć życie w swoje ręce.

Obsada aktorska w filmie „To brzmi jak miłość”

Aktorzy:

  • María Valverde jako Maca
  • Álex González jako Leo
  • Carlo Costanzia jako Raquel
  • Susana Abaitua jako Adriana
  • Ignacio Montes jako Samuel
  • Elisabet Casanovas jako Jimena
  • Artur Busquets jako Jorge
  • Claudia Galán jako Julia

Gdzie obejrzeć cały film To brzmi jak miłość online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “To brzmi jak miłość” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,3, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,5. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten jest dość kontrowersyjny i nie każdemu przypadnie do gustu.

Jednakże, dla osób lubiących komedie romantyczne, “To brzmi jak miłość” może być interesującym wyborem. Film ten prawdopodobnie zawiera elementy humoru i romansu, które mogą przyciągnąć widzów szukających lekkiego i przyjemnego kina. Dla tych osób film może stanowić dobrą rozrywkę i okazję do odprężenia się.

Z drugiej strony, dla widzów o bardziej wymagającym gustu filmowy, “To brzmi jak miłość” może okazać się zbyt przewidywalny lub pozbawiony głębszych treści. Osoby preferujące bardziej ambitne produkcje mogą być rozczarowane tym filmem i nie znajdą w nim niczego, co by ich zainteresowało.

Podsumowując, “To brzmi jak miłość” to komedia romantyczna o kontrowersyjnych ocenach. Dla fanów tego gatunku może być to przyjemna rozrywka, ale dla widzów o bardziej wymagającym gustu może okazać się niewystarczająca.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo