Konto Premium

Thor: Miłość i grom cały film

Konto Premium

Thor: Młot i grom – najnowsza przygoda Thora

Thor: Młot i grom to najnowszy film z uniwersum Marvela, który swoją premierę miał w 2022 roku. Reżyserem filmu jest Taika Waititi, a w roli głównej ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha jako Thora.

Fabuła filmu Thor: Młot i grom

W filmie Thor: Młot i grom Thor wyrusza w podróż, by znaleźć wewnętrzny spokój. Niestety, jego spokojna emerytura zostaje przerwana, gdy pojawia się Gorr the God Butcher – zabójca bogów, którego celem jest zniszczenie wszystkich bóstw w galaktyce. Thor, aby powstrzymać zagrożenie, z pomocą krolowej Walkirii, Korga i swojej bylej dziewczyny Jane Foster, wyrusza w kosmiczną przygodę, by odkryć tajemnicę zemsty Boga Rzeźnika i powstrzymać go przed zniszczeniem bóstw.

Premiera i obsada

Film Thor: Młot i grom miał swoją premierę w 2022 roku i spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem fanów. W filmie ponownie zobaczymy Chrisa Hemswortha jako Thora, a w obsadzie znajdą się także takie gwiazdy jak: Natalie Portman, Tessa Thompson, Christian Bale i Chris Pratt.

Thor: Młot i grom – cały film

Thor: Młot i grom to film, na którego premierę fani czekali z niecierpliwością. Wiele osób szuka możliwości obejrzenia Thor: Młot i grom online, jednak na razie film nie jest dostępny na platformach streamingowych. Można go natomiast znaleźć w serwisach oferujących wypożyczanie filmów online.

Podsumowanie

Thor: Młot i grom to najnowszy film z uniwersum Marvela, który zachwycił fanów na całym świecie. Historia Thora i jego przygód w walce z zabójcą bogów w kosmosie jest niezwykle emocjonująca i pełna niespodzianek. Thor: Młot i grom to film, który na pewno warto obejrzeć, zarówno dla fanów uniwersum Marvela, jak i dla miłośników kina akcji i przygody.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo