Konto Premium

This Much I Know To Be True cały film

Konto Premium

Premiera filmu This Much I Know To Be True już za nami!

Andrew Dominik to reżyser, który stoi za tym wyjątkowym filmem. Premiera odbyła się 12 lutego 2022 roku, a od tamtej pory widzowie na całym świecie mogą cieszyć się jego niezwykłą historią. “This Much I Know To Be True” to film z gatunku dokumentalnego i muzycznego, który został wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. Czas trwania filmu wynosi 105 minut, co daje nam wystarczająco dużo czasu, aby poznać historię opowiedzianą przez Dominika.

“This Much I Know to Be True” – opis fabuły filmu

Film “This Much I Know to Be True” skupia się na twórczej relacji między australijskimi muzykami Nickiem Cave’em i Warrenem Ellisem. Widzowie mają okazję zobaczyć pierwsze wykonania utworów z ostatnich dwóch albumów studyjnych: Ghosteen i Carnage. Film został nakręcony wiosną 2021 roku przed trasą koncertową po Wielkiej Brytanii.

Występy artystów są połączone z segmentami przerywnikowymi, które eksplorują kreację i tematykę muzyki. Widzowie mają okazję poznać proces powstawania utworów oraz inspiracje artystów.

Film bada również proces pisania “The Red Hand Files”, czyli strony internetowej, której Nick Cave używa, aby odpowiadać na pytania fanów. Widzowie mają okazję poznać kulisy powstawania odpowiedzi na pytania oraz dowiedzieć się więcej o filozofii życiowej artysty.

“This Much I Know to Be True” to film dla fanów muzyki Nicka Cave’a i Warrena Ellisa, którzy chcą poznać kulisy powstawania ich twórczości oraz dowiedzieć się więcej o filozofii życiowej artystów.

Gdzie obejrzeć cały film This Much I Know To Be True online

Film można obejrzeć na platformie iTunes. Jest to serwis VOD (Video on Demand), który umożliwia użytkownikom kupowanie i wypożyczanie filmów, programów telewizyjnych, muzyki i innych treści multimedialnych. Serwis ten został uruchomiony w 2003 roku przez firmę Apple i jest dostępny na urządzeniach z systemem iOS oraz na komputerach Mac i PC. W iTunes można znaleźć wiele ciekawych filmów, w tym premiery kinowe oraz klasyki kina. Dodatkowo, serwis oferuje również wiele ekskluzywnych treści, takich jak koncerty czy dokumenty.

Ciekawe informacje o „This Much I Know To Be True”

  • Jest to uzupełnienie do filmu One More Time With Feeling (2016).
  • Według Andrew Dominika, podczas gdy One More Time With Feeling (2016) “bardzo skupia się na ludziach, którzy są rozbici lub złamani i starają się zebrać siebie w całość i podejmować ostrożne kroki do przodu”, This Much I Know to Be True (2022) “to już sześć lat później i utrata jest naprawdę zintegrowana, a chodzi o to, czego [Nick Cave] się nauczył? Co nauczył się i co może przekazać dalej?”
  • Zawiera specjalny występ Marianne Faithfull.
  • Części między utworami mają na celu “oświetlenie kosmologii i tematów muzyki”.
  • Film został nakręcony w ciągu pięciu dni na miejscu w Londynie i Brighton. Występy zostały nakręcone w Battersea Arts Centre.

Podsumowanie

Film This Much I Know To Be True otrzymał dobre oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Jest to film dokumentalny i muzyczny, który może przypaść do gustu fanom muzyki oraz osobom zainteresowanym historią i kulturą. Jednakże, dla osób, które nie interesują się tymi tematami, film ten może być nudny i nieciekawy. Ogólnie rzecz biorąc, This Much I Know To Be True to film dla osób z otwartym umysłem, które chcą poszerzać swoją wiedzę na temat muzyki i kultury.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo