Konto Premium

The Little Mermaid cały film

Konto Premium

The Little Mermaid – najnowszy film Disneya już wkrótce! O czym warto wiedzieć?

Od momentu ogłoszenia, że Disney planuje nakręcić nową wersję „Małej Syrenki”, fani z całego świata czekali na to z niecierpliwością. Teraz ich marzenia wkrótce się spełnią! „The Little Mermaid” zadebiutuje już 24 maja 2023 roku, a w roli głównej zobaczymy Halle Bailey.

O czym jest film „The Little Mermaid”?

Film „The Little Mermaid” to baśń o miłości i poświęceniu. Akcja rozgrywa się pod wodą, gdzie młoda syrena Ariel marzy o tym, by móc żyć na lądzie i być z ukochanym człowiekiem. W czasie swojej podróży do królestwa ludzi, poznaje księcia Eryka i zakochuje się w nim. Ariel musi podjąć wiele trudnych decyzji i pokonać wiele przeciwności losu, aby spełnić swoje marzenie.

Kto gra w filmie „The Little Mermaid”?

W filmie „The Little Mermaid” w rolę Ariel wcieli się Halle Bailey, znana z zespołu R&B Chloe x Halle. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Jacoba Tremblaya jako Rybaka, Melissę McCarthy w roli Ursuli oraz Javiera Bardema jako Króla Tritona.

Czy będzie można obejrzeć „The Little Mermaid” online?

Wiele osób zastanawia się, czy będzie można obejrzeć „The Little Mermaid” online. Na razie nie wiadomo, czy film zostanie udostępniony na platformach streamingowych. Jednak wiadomo, że po premierze film trafi do kin na całym świecie.

Podsumowanie

„The Little Mermaid” to jedna z najbardziej oczekiwanych produkcji filmowych Disneya. Przed premierą filmu pozostało już tylko kilka miesięcy, więc fani powinni przygotować się na niezapomnianą przygodę pod wodą. Jeśli chcesz zobaczyć „The Little Mermaid” w kinach, nie przegap premiery 24 maja 2023 roku!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo