Konto Premium

Telefon pana Harrigana cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Telefon pana Harrigana”

Craig, młody chłopak z małego miasteczka, przypadkowo poznaje pana Harrigana, starszego miliardera samotnika. Mimo różnicy wieku i statusu społecznego, nawiązują ze sobą niezwykłą relację opartą na wspólnej miłości do książek i lektury. Pan Harrigan staje się dla Craiga mentorem i przyjacielem, wprowadzając go w świat literatury i inspirując do rozwoju intelektualnego.

Niestety, pan Harrigan umiera, pozostawiając Craiga z uczuciem straty i pustki. Jednak pewnego dnia chłopak odkrywa, że nie wszystko się skończyło. Zaskoczony dowiaduje się, że jest w stanie komunikować się ze swoim zmarłym przyjacielem za pośrednictwem iPhone’a. Przez telefon Craig otrzymuje wskazówki, rady i wsparcie od pana Harrigana, który przebywa w zaświatach.

Film “Telefon pana Harrigana” opowiada historię dorastania Craiga oraz ukazuje zjawiska nadprzyrodzone. Przez tę niezwykłą komunikację film udowadnia, że istnieją więzi między ludźmi, które nigdy nie zostają zerwane. Craig odkrywa siłę przyjaźni i miłości, która przekracza granice życia i śmierci. To opowieść o poszukiwaniu sensu, akceptacji straty i odkrywaniu, że czasem najważniejsze połączenia są niewidzialne dla oczu, ale silne dla serca.

Obsada aktorska w filmie „Telefon pana Harrigana”

Aktorzy:

 • Jaeden Martell jako Craig
 • Donald Sutherland jako Pan Harrigan
 • Joe Tippett jako Tata Craiga
 • Colin O’Brien jako Młody Craig
 • Kirby Howell-Baptiste jako Pani Hart
 • Frank Ridley jako Wielebny Mooney
 • Peggy J. Scott jako Edna Grogan
 • Thomas Francis Murphy jako Pete
 • Cyrus Arnold jako Kenny Yankovich

Gdzie obejrzeć cały film Telefon pana Harrigana online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje, możliwość pobierania treści do oglądania offline oraz różne plany subskrypcji dostosowane do potrzeb użytkowników.

Ciekawe informacje o „Telefon pana Harrigana”

 • Bilety loterii Red Devil są nawiązaniem do zabójcy czerwonego diabła w serialu Scream Queens, który również jest produkcją Ryana Murphy’ego.
 • Aktor Jaeden Martell wystąpił również w innych filmach opartych na twórczości autora Stephena Kinga; grając młodego Billa Denbrough w filmach “To” (2017) i “To: Rozdział 2” (2019).
 • W przeciwieństwie do “To”, ten film jest adaptacją krótszego utworu, a nie pełnoprawnej powieści. Scenariusz został zaadaptowany przez Johna Lee Hancocka z noweli Stephena Kinga o tym samym tytule. Nowela “Telefon pana Harrigana” jest zawarta w zbiorze Kinga pt. “Jeśli to krwawi”.
 • Przez cały film Craig (Jaeden Martell) czyta panu Harriganowi (Donald Sutherland). Książki, które Craig czyta (w kolejności widocznej w filmie), to “Kochanek lady Chatterley” (1932) autorstwa D.H. Lawrence’a, “Dombey i syn” (1848) autorstwa Charlesa Dickensa, “Jądro ciemności” (1899) autorstwa Josepha Conrada, “Strzelają konie, czyż nie?” (1935) autorstwa Horace’a McCoya, “Dżungla” (1906) autorstwa Uptona Sinclaira, “Zbrodnia i kara” (1866) autorstwa Fiodora Dostojewskiego oraz “Opowieść o dwóch miastach” (1859) autorstwa Charlesa Dickensa.
 • Zdanie “Chcę, żeby dostał to, na co zasługuje” jest prominently przedstawione w zwiastunie, pomimo że nie jest wypowiedziane w samym filmie.

Podsumowanie

Film “Telefon pana Harrigana” otrzymał różne oceny od użytkowników na stronach Filmweb (5,7) i TMDb (6,5). Jest to horror, który może przyciągnąć uwagę pewnej grupy widzów, ale niekoniecznie wszystkich.

Dla osób, które lubią filmy z gatunku horror, “Telefon pana Harrigana” może być interesującym doświadczeniem. W filmie prawdopodobnie znajdują się elementy napięcia, strachu i tajemnicy, które są charakterystyczne dla tego gatunku. Osoby ceniące dreszczyk emocji i chwytające za serce historie mogą znaleźć w nim coś dla siebie.

Jednakże dla tych, którzy nie przepadają za horrorami lub nie są fanami filmów z napięciem i strachem, “Telefon pana Harrigana” może okazać się mniej atrakcyjny. Może zawierać sceny przerażające lub niepokojące, które mogą być nieodpowiednie dla osób o słabszych nerwach.

Podsumowując, “Telefon pana Harrigana” to horror o różnych ocenach, który może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku filmowego. Jednak dla osób nieprzepadających za horrorami lub nieposzukujących filmów z napięciem i strachem, może okazać się mniej interesujący.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

operacja-varsity-blues-rekrutacyjny-skandal
Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal
operacja-varsity-blues-rekrutacyjny-skandal
Operacja Varsity Blues: Rekrutacyjny skandal
przetrwac-do-switu
Przetrwać do świtu
przetrwac-do-switu
Przetrwać do świtu

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo