Konto Premium

Taniec młodości cały film

Konto Premium

Taniec młodości

Andrew, 22-letni absolwent studiów, znajduje się w punkcie zwrotnym swojego życia. Po skończeniu nauki utknął w rodzinnym domu w New Jersey bez konkretnych planów na przyszłość. W desperacji postanawia podjąć pracę jako prowadzący imprezy bar micwa, gdzie ma za zadanie zapewnić rozrywkę i zabawę na przyjęciach dla młodych chłopców w wieku 13 lat.

Podczas jednej z tych imprez Andrew poznaje wyjątkową mamę o imieniu Anna oraz jej nastoletnią córkę, Ewę. Początkowo ich spotkanie jest przypadkowe, ale szybko okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnego. Andrew i Anna nawiązują głęboką przyjaźń, opartą na wzajemnym zrozumieniu i wsparciu. Oboje czują się zagubieni w swoim życiu i starają się odnaleźć sens i cel.

Jednak to relacja między Andrew a Ewą staje się centralnym punktem filmu. Mimo różnicy wieku i doświadczenia, młodzi bohaterowie odkrywają w sobie wspólne zainteresowania i pasje. Andrew pomaga Ewie odkryć swoje talenty taneczne i razem zaczynają trenować. Ich przyjaźń rozwija się w coś więcej, a ich wspólne pasje stają się motorem napędowym do zmiany swojego życia.

Fabuła filmu “Taniec młodości” skupia się na tematach dorastania, poszukiwania własnej tożsamości i odnalezienia sensu w życiu. Przez przyjaźń i pasję do tańca, Andrew i Ewa odkrywają, że niezależnie od wieku czy okoliczności, zawsze istnieje możliwość zmiany i spełnienia marzeń.

Obsada aktorska w filmie „Taniec młodości”

Aktorzy:

 • Dakota Johnson jako Domino
 • Cooper Raiff jako Andrew
 • Vanessa Burghardt jako Lola
 • Evan Assante jako David
 • Brad Garrett jako Ojczym Greg
 • Leslie Mann jako Mama Andrew
 • Odeya Rush jako Macy
 • Raúl Castillo jako Joseph
 • Kelly O’Sullivan jako Bella

Gdzie obejrzeć cały film Taniec młodości online

Film można obejrzeć na platformie VOD o nazwie Apple TV+. Apple TV+ to serwis streamingowy oferowany przez firmę Apple. Został uruchomiony w listopadzie 2019 roku i oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten jest dostępny na różnych urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad, Mac oraz telewizory Apple TV.

Apple TV+ wyróżnia się wysoką jakością produkcji i oryginalnymi treściami. Serwis stawia na twórczość artystyczną i współpracuje z renomowanymi reżyserami, aktorami i producentami filmowymi. W ofercie Apple TV+ można znaleźć zarówno filmy fabularne, jak i dokumentalne, a także seriale z różnych gatunków.

Dodatkowo, Apple TV+ oferuje funkcje takie jak personalizowane rekomendacje, możliwość pobierania treści do oglądania offline oraz dostęp do kilku kanałów telewizyjnych. Serwis ten jest płatny i wymaga subskrypcji, jednak często oferuje darmowy okres próbny dla nowych użytkowników.

Ciekawe informacje o „Taniec młodości”

 • Sceny strzelaniny zostały nakręcone głównie w Pittsburghu, w stanie Pensylwania.
 • Tytuł tego filmu, “Cha Cha Real Smooth”, pochodzi z tekstu piosenki “Cha Cha Slide” autorstwa Willie Perry Jr., lepiej znanego jako DJ Casper. Piosenka została wydana po raz pierwszy w 2000 roku i stała się standardem na imprezach z grupowymi lub liniowymi tańcami, takich jak wesela, szkolne potańcówki, quinceañeras oraz bar/bat mitzvahs (o czym właśnie opowiada fabuła tego filmu).
 • To drugi pełnometrażowy film wyreżyserowany przez Coopera Raiffa.

Podsumowanie

Film “Taniec młodości” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 7,1, na IMDb 7,3, a na TMDb 7,2. Te oceny sugerują, że film jest dobrze przyjęty przez widzów, choć nie jest to produkcja wybitna.

Jako dramat, “Taniec młodości” może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych głębszymi tematami i emocjonalnymi historiami. Film może być atrakcyjny dla tych, którzy lubią refleksyjne kino, które porusza trudne tematy życiowe. Może również przemówić do osób, które cenią sobie dobrze zagrane role aktorskie i subtelne reżyserowanie.

Jednakże, dla osób szukających czegoś bardziej dynamicznego i akcji, “Taniec młodości” może okazać się zbyt powolny i mało interesujący. Osoby preferujące lekkie komedie lub filmy o bardziej konkretnych fabułach mogą nie znaleźć w nim tego, czego oczekują.

Podsumowując, “Taniec młodości” to film dla tych, którzy lubią dramaty o głębszych tematach i doceniają dobrze zagrane role aktorskie. Jednakże, osoby poszukujące czegoś bardziej dynamicznego i konkretnego mogą nie być zainteresowane tym filmem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo