Konto Premium

Tajemnice Los Angeles cały film

Konto Premium

Tajemnice Los Angeles – film pełnometrażowy

Tajemnice Los Angeles to amerykański film kryminalny z 1997 roku, opowiadający historię policjantów próbujących rozwiązać morderstwo w nocnym barze. Film został wyprodukowany przez Warner Bros. Pictures i wyreżyserowany przez Curtisa Hansona. W rolach głównych wystąpili Kevin Spacey, Russell Crowe i Guy Pearce.

Fabuła

Akcja filmu rozgrywa się na początku lat 50. w Los Angeles. W mieście grasuje gangster Mickey Cohen, którego celem jest kontrolowanie miasta poprzez łapówki, strach i korupcję. Trzej policjanci, Jack Vincennes (Kevin Spacey), Bud White (Russell Crowe) i Ed Exley (Guy Pearce) pracują razem, by powstrzymać przestępców i odkryć prawdę o zabójstwie w nocnym barze. Wraz z postępami w śledztwie poznają mroczne tajemnice miasta, a także swoje ciemne strony.

Odbiór filmu

Tajemnice Los Angeles spotkały się z uznaniem krytyków i zdobyły kilka nagród, w tym dwa Oscary – za najlepszą aktorkę drugoplanową i najlepsze scenariusz adaptowany. Film jest również uważany za jedną z najlepszych adaptacji powieści Jamesa Ellroya. Tajemnice Los Angeles zebrały pozytywne recenzje dzięki swej interesującej fabule, wspaniałej grze aktorskiej oraz doskonałej reżyserii.

Gdzie obejrzeć Tajemnice Los Angeles?

Jeśli chcesz zobaczyć Tajemnice Los Angeles w całości, możesz to zrobić na platformie VOD. Warto wspomnieć, że film cieszy się dużą popularnością wśród widzów i jest uważany za klasyk gatunku kryminalnego. Tajemnice Los Angeles to obraz, który wciąż zachwyca swoją atmosferą i przesłaniem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

65
65
czysciec
Czyściec
cala-prawda
Cała prawda
sekretna-milosc
Sekretna miłość

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo