Konto Premium

Tajemnice grobowca w Sakkarze cały film

Konto Premium

Tajemnice grobowca w Sakkarze

Opowieść o próbie rozwikłania starożytnej tajemnicy pewnego nieotwieranego od 4400 lat grobowca z czasów Starego Państwa i o mozolnych pracach archeologicznych wymagających odkopania kilku szybów. Widzowie mają wyjątkową okazję przenieść się kilka tysięcy lat wstecz i poznać sekrety życia i śmierci pochowanego w nim kapłana o imieniu Wahtye oraz jego rodziny. Grobowiec okazuje się być zachowany w niemal idealnym stanie, ale prawdziwą ekscytację wzbudza wizja tego, co może się w nim znajdować. Archeolodzy mają nadzieję odkryć mumie oraz pochowane wraz z nimi przedmioty, a dzięki zdobytym w ten sposób informacjom lepiej zrozumieć historię tego okresu Starego Państwa.

Obsada aktorska w filmie „Tajemnice grobowca w Sakkarze”

Aktorzy:

  • James Tovell – reżyser
  • Ryan Earl Parker – operator
  • Jerry Lane – kompozytor
  • Richard Bradley – producent
  • Caterina Turroni – producentka
  • Charlotte Chalker – producentka
  • Michael Rolt – montażysta
  • Mahmoud Batout – operator dźwięku
  • Kim Tae Hak – operator dźwięku

Gdzie obejrzeć cały film Tajemnice grobowca w Sakkarze online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa na zasadzie subskrypcji, gdzie użytkownicy płacą miesięczną opłatę za dostęp do całej biblioteki treści. Netflix produkuje również własne oryginalne filmy i seriale, które zdobywają wiele nagród i cieszą się dużą popularnością. Serwis oferuje również funkcję personalizacji rekomendacji, dzięki czemu użytkownicy mogą odkrywać nowe treści dostosowane do swoich preferencji.

Ciekawe informacje o „Tajemnice grobowca w Sakkarze”

  • Nekropolia Saqqara, pierwsza i najstarsza piramida na świecie, znajduje się około 20 km od bardziej popularnej nekropolii w Gizie.

Podsumowanie

Film “Tajemnice grobowca w Sakkarze” otrzymał różne oceny na stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,6, na IMDb 7,2, a na TMDb 7,4. Te oceny sugerują, że film jest przeciętny lub nieco powyżej przeciętnej.

Jako że nie znamy fabuły filmu, trudno jest dokładnie określić dla kogo może się on spodobać. Jednakże, biorąc pod uwagę gatunek filmu – dokumentalny – można przypuszczać, że będzie on interesujący dla osób zainteresowanych historią i archeologią. Osoby ciekawe świata starożytnego Egiptu mogą znaleźć w nim fascynujące informacje i obrazy.

Z drugiej strony, jeśli ktoś nie jest zainteresowany historią lub preferuje bardziej dynamiczne filmy z akcją i fabułą, to “Tajemnice grobowca w Sakkarze” może nie spełnić ich oczekiwań. Film dokumentalny często skupia się na przedstawianiu faktów i informacji, co może być mniej interesujące dla osób szukających rozrywki.

Podsumowując, film “Tajemnice grobowca w Sakkarze” może się spodobać osobom zainteresowanym historią i archeologią, ale może nie przyciągnąć uwagi tych, którzy preferują bardziej akcji i fabułę.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo