Konto Premium

Super Mario Bros. Film cały film

Konto Premium

Super Mario Bros. Film – informacje o filmie

Wprowadzenie

„Super Mario Bros. Film” to nadchodzący film animowany, będący ekranizacją kultowej gry komputerowej o tym samym tytule. Produkcja ta z pewnością wzbudza wiele emocji wśród fanów tej serii, którzy od dawna czekali na powrót swoich ulubionych postaci na ekranie.

O filmie

Film jest realizowany przez wytwórnię Universal Pictures, a także studio Illumination, które zyskało popularność dzięki takim hitom jak „Gru, Dru i Minionki” czy „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Za produkcję odpowiada Chris Meledandri, zaś reżyserią zajmuje się Aaron Horvath, znany m.in. z pracy przy serialu „Teen Titans Go!”.

Fabuła „Super Mario Bros. Film” nie została jeszcze ujawniona, jednakże fani oczekują, że będzie to wierna ekranizacja kultowej gry, a akcja filmu będzie kręcić się wokół przygód Mario i Luigi, którzy próbują ocalić Księżniczkę Peach przed złowrogim Bowserem.

Data premiery

„Super Mario Bros. Film” ma swoją premierę zaplanowaną na 23 marca 2023 roku. Będzie to z pewnością długo oczekiwane wydarzenie dla fanów gry, którzy z niecierpliwością czekają na premierę filmu.

Podsumowanie

„Super Mario Bros. Film” to nadchodząca ekranizacja kultowej gry komputerowej. Produkcja ta wzbudza wiele emocji wśród fanów serii, którzy od dawna czekali na powrót swoich ulubionych postaci na ekranie. Premiera filmu zaplanowana jest na 23 marca 2023 roku. Oczekiwania wobec filmu są wysokie, a fani liczą, że film spełni ich oczekiwania i okaże się wierną adaptacją gry.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo