Konto Premium

Strzał w serce cały film

Konto Premium

Strzał w serce – Thriller, Romans, Krotkometrażowy film Marielle Woods

W dniu 17 lutego 2022 roku odbyła się premiera filmu “Strzał w serce” w reżyserii Marielle Woods. Oryginalnie zatytułowany “Heart Shot”, ten krótkometrażowy film jest mieszanką gatunków thrilleru i romansu.

“Strzał w serce” został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych i trwa zaledwie 19 minut. Marielle Woods, jedyna reżyserka tego filmu, stworzyła niezwykłą historię, która wciąga widza od pierwszych chwil.

Scenariusz filmu został napisany przez samą Marielle Woods oraz Lauren Ludwig. Ich współpraca zaowocowała niezwykle intrygującym i emocjonującym tekstem, który doskonale oddaje atmosferę całej produkcji.

“Strzał w serce” to historia pełna napięcia i tajemniczości. Film opowiada o miłości, która zostaje wystawiona na próbę przez niebezpieczne okoliczności. Widzowie są zaproszeni do śledzenia losów głównych bohaterów, którzy muszą podjąć trudne decyzje i zmierzyć się z własnymi demonami.

Premiera tego fascynującego filmu już się odbyła, jednak nadal można go obejrzeć i doświadczyć intensywnych emocji, które wywołuje. “Strzał w serce” to produkcja, która z pewnością zostanie w pamięci widzów na długo.

Strzał w serce

W tym krótkometrażowym filmie nastolatkowie Nikki i Sam są zakochani i planują swoją przyszłość razem – dopóki niebezpieczna przeszłość Nikki nie powraca, zagrażając wszystkiemu.

Obsada aktorska w filmie „Strzał w serce”

Aktorzy:

  • Elena Heuzé jako Nikki
  • Nia Sondaya jako Samantha
  • Bethany Michelle Curry jako Ty
  • Hilary Ward jako Mama Samanthy

Gdzie obejrzeć cały film Strzał w serce online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Strzał w serce” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 3,8, na IMDb 4,9, a na TMDb 5,6. Jest to thriller i romans, który jest również krótkometrażowy. Na podstawie tych ocen można stwierdzić, że film może przypaść do gustu osobom lubiącym napięcie i tajemnicze historie. Thrillery z pewnością będą zainteresowane tym filmem. Jednakże, dla osób oczekujących bardziej rozbudowanych fabuł i głębszych relacji między bohaterami, ten krótkometrażowy film może okazać się zbyt powierzchowny. Dla fanów romansów również może być ciekawym wyborem, ale należy pamiętać, że ze względu na krótki czas trwania filmu, nie będzie on skupiał się na rozwinięciu wątków miłosnych. Ogólnie rzecz biorąc, “Strzał w serce” jest filmem dla osób poszukujących szybkiej akcji i emocji, ale niekoniecznie dla tych, którzy preferują bardziej kompleksowe historie i rozwinięte postacie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo