Konto Premium

Stromboli cały film

Konto Premium

Stromboli – opowieść o ucieczce przed przeszłością

Film „Stromboli” to opowieść o kobiecie, która chcąc uciec przed traumatycznymi wspomnieniami i konfliktem z córką, trafia na turnus samorozwoju. Produkcja ta skupia się na problemie radzenia sobie z przeszłością, w trudnych momentach, jakie przynosi nam życie.

Intryga filmu „Stromboli”

Główną bohaterką filmu „Stromboli” jest kobieta, której wakacje niemal kończą się tragicznie. Kobieta postanawia uciec przed traumatycznymi wspomnieniami i konfliktem z córką, trafiając na turnus samorozwoju. Na miejscu kobieta odkrywa piękno włoskiej wyspy Stromboli oraz poznaje nowych ludzi, którzy pomagają jej zmierzyć się z problemami, z jakimi zmagają się codziennie.

Reżyseria i obsada filmu „Stromboli”

Reżyserem filmu „Stromboli” jest Emma Dante, która w swojej karierze zdobyła już wiele nagród na międzynarodowych festiwalach filmowych. W roli głównej występuje Jasmine Trinca, znana włoska aktorka, która wciela się w postać uciekającej przed traumatyczną przeszłością kobiety.

„Stromboli” – cały film

Film „Stromboli” to opowieść, która porusza trudne tematy związane z przeszłością i radzeniem sobie z nią. Jeśli chcesz poznać historię kobiety, która szuka ucieczki na włoskiej wyspie, to warto obejrzeć ten film. „Stromboli” będzie miał premierę 3 listopada 2022 roku.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo