Konto Premium

Strażnicy Galaktyki vol. 3 cały film

Konto Premium

Strażnicy Galaktyki vol. 3 – trzecia część przygód kosmicznej drużyny

Po długim oczekiwaniu, trzecia część popularnego filmu sci-fi, „Strażnicy Galaktyki vol. 3” wchodzi na ekrany kin już 3 maja 2023 roku. Film ten kontynuuje historię kosmicznej drużyny, która przemierza galaktykę, by walczyć z zagrożeniami dla całego wszechświata.

Zapowiedź i fabuła

Fabuła „Strażników Galaktyki vol. 3” nie została jeszcze oficjalnie ujawniona, jednak wiadomo, że film będzie kontynuacją poprzednich części, a głównymi bohaterami będą Peter Quill, Gamora, Drax, Rocket i Groot. Film został zapowiedziany przez Marvel Studios na konwencie Comic-Con w San Diego w 2019 roku, co spotkało się z wielkim entuzjazmem fanów.

Obsada

W filmie ponownie zobaczymy znanych aktorów z poprzednich części, w tym Chrisa Pratta jako Peter Quill/Star-Lord, Zoe Saldanę jako Gamora, Dave’a Bautistę jako Draxa, Bradleya Coopera jako Rocketa i Vina Diesela w roli Groota. Oprócz nich w obsadzie pojawią się także nowe postacie, których role jeszcze nie zostały ujawnione.

Produkcja

Film jest produkowany przez Marvel Studios i Kevin Feige Productions, a jego reżyserem jest James Gunn, który wyreżyserował także dwie poprzednie części. Zdjęcia do filmu rozpoczęły się w listopadzie 2021 roku, a obecnie trwają prace post-produkcyjne.

Strażnicy Galaktyki vol. 3 – cały film

Niestety, jak na dzień dzisiejszy nie ma jeszcze możliwości obejrzenia „Strażników Galaktyki vol. 3” w całości. Jednak już niedługo, 3 maja 2023 roku, będzie można zobaczyć film na ekranach kin. Po premierze można spodziewać się także dystrybucji filmu w serwisach streamingowych.

Wszyscy fani kosmicznych przygód nie mogą doczekać się trzeciej części „Strażników Galaktyki”, która zapowiada się niezwykle interesująco. Będzie to na pewno jedno z największych wydarzeń filmowych 2023 roku.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo