Konto Premium

Straceńcy cały film

Konto Premium

Straceńcy

Uzależniona od narkotyków para od dawna żyje na ulicy, zmagając się każdego dnia ze swoim nałogiem. Kiedy pewnego dnia nieznajomy mężczyzna wyciąga do nich pomocną dłoń i oferuje leczenie w klinice odwykowej w Los Angeles, postanawiają skorzystać z okazji i rozpocząć terapię.

Na miejscu okazuje się, że prowadzony przez doktor White odwyk to tak naprawdę przykrywka dla nielegalnych eksperymentów, przeprowadzanych na znalezionych na ulicy narkomanach. Inicjator całego zamieszania, Wood i jego wspólnik Vin dostrzegają w jednym z narkomanów kogoś więcej, niż tylko kolejnego królika doświadczalnego. Oferują mu pracę rekrutera.

Od teraz Utah, w zamian za dach nad głową i dostęp do narkotyków ma szukać na ulicy podobnych do siebie straceńców, których zniknięciem nikt nie będzie się przejmował…

Obsada aktorska w filmie „Straceńcy”

Aktorzy:

 • Jessica Rothe jako May
 • Frank Grillo jako Vin
 • Melissa Leo jako Doktor White
 • Michael Kenneth Williams jako Wood
 • Peter Greene jako Doktor Riner
 • Thomas Dekker jako Jacko
 • Alice Englert jako Opal
 • Jack Kilmer jako Utah
 • Owen Campbell jako Sid

Gdzie obejrzeć cały film Straceńcy online

Canal + Premiery to kanał telewizyjny, który jest dostępny w ofercie platformy Canal+. Na tym kanale można obejrzeć najnowsze premiery filmowe, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Canal + Premiery oferuje szeroki wybór filmów z różnych gatunków, w tym dramaty, komedie, thrillery i wiele innych.

TVP (Telewizja Polska) to polska telewizja publiczna, która oferuje różnorodne programy, w tym filmy. TVP posiada kilka kanałów telewizyjnych, na których można obejrzeć filmy, takie jak TVP1, TVP2 czy TVP Kultura. Telewizja Polska często emituje polskie produkcje filmowe oraz klasyki kina światowego.

Warto dodać, że oba serwisy nie są typowymi serwisami VOD (Video on Demand), które umożliwiają oglądanie filmów na żądanie. Są to tradycyjne kanały telewizyjne, które mają swoje stałe ramówki i emisję filmów o określonych godzinach.

Ciekawe informacje o „Straceńcy”

 • Frank Grillo przybył na plan zdjęciowy w pełnym stroju kolarza, w spandexie, z kaskiem i wszystkim.
 • Michael Kenneth Williams poleciał do Tulsy i Los Angeles na potrzeby tej roli podczas kręcenia Krainy Lovecrafta (2020) w Atlancie.
 • Mimo że gra główną postać, Jack Kilmer nie jest przedstawiony na żadnym z plakatów filmowych, ani nie ma jego nazwiska na nich wymienionego.
 • Peter Greene dołączył do obsady w 25. godzinie przed ostatnim tygodniem zdjęciowym w Los Angeles.

Podsumowanie

Film “Straceńcy” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie zdobył ocenę 6,4, na IMDb 6,2, a na TMDb 6,3. Te oceny sugerują, że film może być średnio oceniany przez widzów.

“Straceńcy” to kryminalny thriller, który może przyciągnąć uwagę osób lubiących tego typu filmy. Jeśli jesteś fanem zagadek kryminalnych i lubisz śledzić intrygi oraz rozwiązywać tajemnice, ten film może Ci się spodobać. Thrillerowe elementy mogą również przyciągnąć uwagę miłośników napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Jednakże, jeśli nie jesteś fanem gatunku kryminalnego lub thrillerów, ten film może Cię nie zainteresować. Jeśli preferujesz inne gatunki filmowe lub oczekujesz czegoś innego od produkcji, “Straceńcy” może Cię zawieść.

Podsumowując, “Straceńcy” to film dla osób lubiących kryminalne thrillery z napięciem i intrygami. Dla tych, którzy nie są zainteresowani tym gatunkiem lub oczekują czegoś innego od filmu, może okazać się mniej interesujący.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo