Konto Premium

Stara szkoła cały film

Konto Premium

Stara szkoła: Legenda rewolwerowca, który walczy o sprawiedliwość

Colton Briggs (Nicolas Cage) jest legendarnym rewolwerowcem, którego nazwisko budzi respekt na całym Dzikim Zachodzie. Kiedy w końcu znajduje spokój i skupia się na urokach życia rodzinnego, okazuje się, że wrogowie z przeszłości nie dają o sobie zapomnieć. Bezlitośni napastnicy zaczynają zagrażać jego bliskim, a wtedy Colton nie waha się ani chwili i chwyta za broń, aby wymierzyć sprawiedliwość na swój własny sposób.

Mężczyzna wyrusza na łowy, a partneruje mu jego najzdolniejsza uczennica – 12-letnia córka Brooke (Ryan Kiera Armstrong). Razem stawiają czoła niebezpieczeństwom i próbują ochronić swoją rodzinę przed złem. Colton przekazuje Brooke swoje umiejętności strzeleckie i tajniki walki, ucząc ją, jak być silną i niezależną kobietą.

Podczas ich podróży spotykają różne postacie, które mają swoje własne cele i motywacje. Niektórzy chcą pomóc Coltonowi i Brooke, inni zaś próbują ich powstrzymać. W miarę jak akcja nabiera tempa, Colton odkrywa coraz więcej tajemnic z przeszłości, które mogą mieć wpływ na teraźniejszość.

Film “Stara szkoła” to pełna akcji i emocji historia o odwadze, rodzinie i walce o sprawiedliwość. Colton i Brooke muszą stawić czoła swoim największym lękom i przeciwnościom losu, aby ocalić to, co dla nich najważniejsze. Czy uda im się pokonać wrogów i przywrócić spokój swojej rodzinie? Tego dowiemy się podczas ich niezwykłej podróży przez Dziki Zachód.

Obsada aktorska w filmie „Stara szkoła”

Aktorzy:

 • Nicolas Cage jako Colton Briggs
 • Clint Howard jako Eustice
 • Abraham Benrubi jako Duży Mike
 • Ryan Kiera Armstrong jako Brooke
 • Nick Searcy jako Szeryf Jarret
 • Shiloh Fernandez jako Boots
 • Noah Le Gros jako James McCallister
 • Kerry Knuppe jako Ruth Briggs
 • Eddie Spears jako Kawaler

Ciekawe informacje o „Stara szkoła”

 • Hannah Gutierrez-Reed, która była oskarżana o niebezpieczne działania przez asystenta reżysera i Cage’a, była osobą odpowiedzialną za uzbrojenie na planie. Prawie została wyrzucona ze sceny. Była ona odpowiedzialna za uzbrojenie na planie Rust (który był kręcony po The Old Way w 2021 roku) i jest obecnie badana w związku ze śmiercią Halyny Hutchins i obrażeniami Joela Souzy na tym planie spowodowanymi niebezpiecznym obchodzeniem się z bronią.
 • Pierwszy tradycyjny western z Nicolasem Cage’em w roli głównej.
 • Noah Le Gros zagrał syna Nicolasa Cage’a w filmie Czas rozliczenia (2019).
 • Wilhelm Scream – Kilka minut po rozpoczęciu filmu postać Nicolasa Cage’a strzela do mężczyzny, a można słabo usłyszeć dźwięk Wilhelm Scream.

Podsumowanie

Film “Stara szkoła” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,2, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,1. Te oceny sugerują, że opinie na temat tego filmu są podzielone.

“Stara szkoła” to western, co oznacza, że jest to film dla miłośników tego gatunku. Osoby zainteresowane klasycznymi westernami mogą znaleźć w nim elementy charakterystyczne dla tego rodzaju produkcji, takie jak walki na Dzikim Zachodzie czy konfrontacje między dobrze i złem.

Jednakże, ze względu na średnie oceny, film może nie przypaść do gustu tym, którzy oczekują czegoś nowatorskiego lub oryginalnego. Osoby niezaznajomione z gatunkiem westernu mogą również nie być zainteresowane tym filmem.

Podsumowując, “Stara szkoła” to western, który może przyciągnąć uwagę fanów tego gatunku filmowego. Jednakże, ze względu na średnie oceny, może nie być odpowiedni dla tych, którzy oczekują czegoś nowatorskiego lub nie są zaznajomieni z westernami.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo