Konto Premium

Spuszczone ze smyczy cały film

Konto Premium

Spuszczone ze smyczy: Opis fabuły

Kiedy Reggie, naiwny i optymistyczny pies rasy border terrier, zostaje porzucony przez swojego właściciela Douga, nie może uwierzyć, że jego ukochany właściciel mógł go celowo zostawić. Jednak spotkanie z gadatliwym i pyskatym boston terrierem o imieniu Bug zmienia jego perspektywę. Bug, który uważa, że właściciele są dla frajerów i kocha wolność, przekonuje Reggie’go, że był trzymany w toksycznym związku.

Reggie zaczyna postrzegać Douga jako bezdusznego niegodziwca. Zdecydowany na zemstę, Reggie łączy siły z Bugiem oraz ich przyjaciółmi – Maggie, inteligentnym owczarkiem australijskim, który został odsunięty na bok przez nowego szczeniaka właściciela, oraz Hunterem. Razem szykują plan, aby sprawić, by Doug zapłacił za krzywdę jakiej doznał Reggie.

Czy ta nietypowa grupa zwierząt zdoła przeprowadzić swoją zemstę i odzyskać swoją wolność? Przekonaj się oglądając film “Spuszczone ze smyczy”.

Obsada aktorska w filmie „Spuszczone ze smyczy”

Aktorzy:

 • Will Ferrell jako Reggie
 • Jamie Foxx jako Bug
 • Isla Fisher jako Maggie
 • Randall Park jako Hunter
 • Will Forte jako Doug
 • Brett Gelman jako Willy
 • Rob Riggle jako Rolf
 • Josh Gad jako Gus
 • Sofía Vergara jako Dolores the Couch

Ciekawe informacje o „Spuszczone ze smyczy”

 • To jest pierwszy film akcji na żywo z mówiącymi zwierzętami, który otrzymał rating R, w przeciwieństwie do poprzednich filmów z mówiącymi zwierzętami, które były oceniane jako G, PG i PG-13.
 • Będzie to pierwszy raz, kiedy Will Ferrell podkłada głos w filmie akcji na żywo, ponieważ jego dwa poprzednie filmy – “Ciekawski George” (2006) i “Megamocny” (2010) – były animowanymi filmami. Będzie to również jego pierwszy raz podkładający głos w filmie akcji na żywo z ratingiem R, ponieważ jego dwa poprzednie filmy miały rating G i PG.

Podsumowanie

Film “Spuszczone ze smyczy” otrzymał różne oceny od krytyków. Na stronie Filmweb uzyskał ocenę 6,2, natomiast na IMDb zyskał wyższą notę – 7,6.

“Spuszczone ze smyczy” to komedia, która może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym. Osoby, które lubią lekkie i zabawne filmy z humorem, mogą być zainteresowane tą produkcją. Film ten może być również atrakcyjny dla fanów aktorów występujących w obsadzie.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszych treści i bardziej ambitnych filmów, “Spuszczone ze smyczy” może okazać się rozczarowaniem. Jeśli preferujesz kino artystyczne lub dramaty, ten film może nie spełnić Twoich oczekiwań.

Podsumowując, “Spuszczone ze smyczy” to komedia, która może przyciągnąć uwagę widzów poszukujących lekkiego i zabawnego kina. Jednakże, dla osób oczekujących czegoś więcej od filmu, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo