Konto Premium

Spotlight cały film

Konto Premium

Spotlight – dramatyczna opowieść o wyjątkowo ważnym dziennikarskim śledztwie

Spotlight – opis filmu

„Spotlight” to film opowiadający historię nagrodzonych Pulitzerem dziennikarzy z gazety „Boston Globe”. Zadaniem zespołu Spotlight jest przeprowadzenie śledztwa w sprawie przypadków wykorzystywania seksualnego nieletnich przez księży katolickich w Bostonie. Bohaterowie filmu docierają do przerażających faktów na temat ponad 70 księży związanych z Kościołem katolickim, którzy dopuścili się takich czynów.

Opowieść ta opiera się na faktach, które miały miejsce naprawdę i wstrząsnęły całym światem. Historia ta wywołała ogromny szum medialny i społeczny, a jej odkrycie okazało się dopiero wierzchołkiem góry lodowej.

Spotlight – obsada i twórcy

W rolach głównych w filmie „Spotlight” występują znani aktorzy, m.in. Michael Keaton, Rachel McAdams, Mark Ruffalo, Liev Schreiber i Stanley Tucci.

Reżyserem filmu jest Tom McCarthy, a za scenariusz odpowiada Josh Singer i Sam Doore.

Spotlight – cały film

Jeśli chcesz obejrzeć „Spotlight” w całości, możesz skorzystać z platform streamingowych, takich jak Netflix lub Amazon Prime Video. Możesz także zakupić film w formacie DVD lub Blu-ray.

Warto zobaczyć ten film, który opowiada o tak ważnej i aktualnej tematyce. „Spotlight” pokazuje, jak dziennikarze z zespołu Spotlight walczyli z instytucją tak potężną, jak Kościół katolicki, by ujawnić prawdę i pomóc ofiarom. To historia o walce o sprawiedliwość i o tym, jak ważne jest, by trzymać rękę na pulsie i zawsze czytać między wierszami.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo