Konto Premium

Spider-Man: Poprzez Multiwersum cały film

Konto Premium

Spider-Man: Poprzez Multiwersum – cały film

Cześć! Chciałbym opowiedzieć Ci o najnowszym filmie z uniwersum Spider-Mana, który już niedługo trafi do kin. Jeśli byłeś fanem poprzedniej odsłony – „Spider-Man: Uniwersum” z 2018 roku, to „Spider-Man: Poprzez Multiwersum” na pewno Cię zainteresuje!

O czym jest ten film?

Film „Spider-Man: Poprzez Multiwersum” to kontynuacja nagrodzonego Oscarem filmu animowanego „Spider-Man: Uniwersum”. Znów spotkamy się z Milesem Moralesem, który wraz z Gwen Stacy będzie musiał zmierzyć się z nowym zagrożeniem. Miles będzie zmuszony na nowo zdefiniować, co to znaczy być bohaterem, aby móc uratować ludzi, których kocha najbardziej.

Gatunek i produkcja

Film jest mieszanką gatunków: animacji, akcji, przygody i science-fiction. Za produkcję „Spider-Man: Poprzez Multiwersum” odpowiadają takie firmy jak Columbia Pictures, Sony Pictures Animation, Marvel Entertainment, Lord Miller Productions, Pascal Pictures i Avi Arad Productions.

Data premiery i popularność

„Spider-Man: Poprzez Multiwersum” będzie miał swoją premierę 31 maja 2023 roku. Film cieszy się już dużą popularnością, nawet przed premierą. Warto przypomnieć, że poprzednia część – „Spider-Man: Uniwersum” zarobiła 375 milionów dolarów na całym świecie, więc oczekiwania są naprawdę wysokie!

Podsumowanie

Jeśli jesteś fanem Spider-Mana, a przede wszystkim jego animowanych przygód, to „Spider-Man: Poprzez Multiwersum” na pewno nie zawiedzie. Już teraz zapisz sobie datę premiery i bądź gotów na kolejną dawkę akcji z Milesem Moralesem i Gwen Stacy!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo