Konto Premium

SONIC. Szybki jak błyskawica cały film

Konto Premium

Jeż Sonic – szybki jak błyskawica

Film “Jeż Sonic” to aktorska komedia przygodowa, oparta na przebojowej grze wideo (franczyza Sega), której akcja skupia się na pewnym siebie, nieco bezczelnym niebieskim jeżu. Na ekranie zobaczymy (głównie złe) przygody Sonika z całym skomplikowaniem życia na Ziemi, które właśnie zaczyna wieść u boku swego nowo poznanego przyjaciela – człowieka – Toma Wachowskiego (James Marsden). Sonic i Tom łączą siły, by powstrzymać działania dr. Robotnika (Jim Carrey), który pragnie schwytać jeża i użyć jego niezwykłych mocy, by przejąć kontrolę nad światem.

Obsada aktorska w filmie „SONIC. Szybki jak błyskawica”

Aktorzy:

 • Ben Schwartz jako Tom Wachowski
 • Jim Carrey jako Dr Ivo Robotnik
 • Tika Sumpter jako Maddie Wachowski
 • Natasha Rothwell jako Rachel
 • Adam Pally jako Wade
 • Lee Majdoub jako Agent Stone
 • Neal McDonough jako Major Bennington
 • Tom Butler jako Wiceprezes Walters

Gdzie obejrzeć cały film SONIC. Szybki jak błyskawica online

1. Canal+ Premiery: Film można obejrzeć na platformie Canal+ Premiery. Jest to serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Canal+ Premiery jest dostępny dla abonentów telewizji satelitarnej Canal+ oraz dla użytkowników internetowych usług telewizyjnych.

2. Player+: Film można obejrzeć na platformie Player+. Jest to polski serwis VOD, który oferuje dostęp do bogatej biblioteki filmów, seriali, programów telewizyjnych i transmisji sportowych. Player+ umożliwia oglądanie treści na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony, tablety i komputery.

3. Amazon: Film można obejrzeć na platformie Amazon Prime Video. Jest to popularny międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Amazon Prime Video jest dostępny w wielu krajach i oferuje również oryginalne produkcje Amazon Studios.

4. iTunes: Film można obejrzeć na platformie iTunes. Jest to serwis VOD opracowany przez Apple, który umożliwia zakup i wypożyczenie filmów, seriali i innych treści multimedialnych. iTunes jest dostępny na różnych urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad i Apple TV.

5. Rakuten: Film można obejrzeć na platformie Rakuten TV. Jest to międzynarodowy serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Rakuten TV umożliwia zakup i wypożyczenie treści oraz oglądanie ich na różnych urządzeniach.

6. Chili: Film można obejrzeć na platformie Chili. Jest to włoski serwis VOD, który oferuje dostęp do filmów, seriali i programów telewizyjnych. Chili umożliwia zakup i wypożyczenie treści oraz oglądanie ich na różnych urządzeniach. Serwis jest dostępny w kilku krajach europejskich.

Ciekawe informacje o „SONIC. Szybki jak błyskawica”

 • Kiedy pierścienie Sonica rozsypują się na ziemi, wydają ten sam dźwięk, który słychać w grach, gdy Sonic traci pierścienie po trafieniu przez wroga.
 • Timothy Chalk jest jednym z aktorów, którzy występują jako szef sztabu marynarki wojennej, gdy rządowi i wojskowi omawiają awarię zasilania spowodowaną przez Sonica. Chalk wcześniej wystąpił jako Dr. Robotnik w Sonic Underground (1999), oraz jako Grounder w Adventures of Sonic the Hedgehog (1993) i Sonic: Christmas Blast (1996).
 • To, co przyciągnęło Jima Carreya do tego projektu bardziej niż cokolwiek innego, to fakt, że jego córka była wielką fanką gier Sonic the Hedgehog w dzieciństwie.
 • Podczas sceny w zwolnionym tempie na wieży Transamerica, Sonic używa dwóch pocisków jako ksylofonów do zagrania muzyki “poziom ukończony”, która pojawia się w wielu grach Sonic.
 • W zamrożonym ujęciu na początku filmu uważni widzowie mogą zauważyć znak drogowy z napisem “Mega Dr.”. Jest to nawiązanie do konsoli Sega Mega Drive, znanej w Ameryce jako Sega Genesis.

Podsumowanie

Film “SONIC. Szybki jak błyskawica” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,3, na IMDb 6,5, a na TMDb 7,4. Te oceny sugerują, że film może być interesujący dla różnych grup widzów.

Dla miłośników animacji, “SONIC. Szybki jak błyskawica” może być ciekawym wyborem. Film ten zapewnia dynamiczną akcję i wizualne efekty, które mogą przyciągnąć uwagę fanów tego gatunku. Ponadto, komediowe elementy obecne w filmie mogą dostarczyć rozrywki i śmiechu.

Dla osób lubiących przygodowe filmy, “SONIC. Szybki jak błyskawica” może być również godnym uwagi. Choć nie znamy fabuły filmu, można przypuszczać, że historia będzie pełna niebezpieczeństw i emocjonujących momentów. To może przyciągnąć widzów poszukujących adrenaliny i napięcia.

Jednakże, dla tych, którzy nie są zainteresowani animacją lub komedią, “SONIC. Szybki jak błyskawica” może nie być najlepszym wyborem. Film ten skupia się na akcji i humorze, więc jeśli preferujesz inne gatunki filmowe, to może nie spełnić twoich oczekiwań.

Podsumowując, “SONIC. Szybki jak błyskawica” to animowany film, który otrzymał różne oceny na popularnych stronach. Może przyciągnąć uwagę miłośników animacji i przygodowych filmów, którzy cenią sobie dynamiczną akcję i humor. Jednakże, dla tych, którzy nie są zainteresowani tymi gatunkami, film ten może nie być odpowiednim wyborem.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo