Konto Premium

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe cały film

Konto Premium

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe

Snake Eyes zostaje przyjęty do starożytnego japońskiego klanu zwanego Arashikage po uratowaniu życia ich następcy. Po przybyciu do Japonii Arashikage uczy Snake jak zostać wojownikiem ninja, zapewniając jednocześnie coś, za czym tęsknił: dom. Ale kiedy tajemnice z jego przeszłości zostaną ujawnione, honor i lojalność Snake Eyes zostaną wystawione na próbę – nawet jeśli oznacza to utratę zaufania najbliższych.

Obsada aktorska w filmie „Snake Eyes: Geneza G.I.Joe”

Aktorzy:

 • Henry Golding jako Snake Eyes
 • Andrew Koji jako Tommy / Storm Shadow
 • Haruka Abe jako Akiko
 • Takehiro Hira jako Kenta
 • Eri Ishida jako Sen
 • Iko Uwais jako Srogi Mistrz
 • Peter Mensah jako Niewidomy Mistrz
 • Úrsula Corber jako Baroness
 • Samara Weaving jako Scarlett

Gdzie obejrzeć cały film Snake Eyes: Geneza G.I.Joe online

Netflix: Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów VOD na świecie. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Posiada własne produkcje, takie jak “Stranger Things” czy “The Crown”. Serwis oferuje również możliwość pobierania treści, co pozwala na oglądanie ich offline.

Amazon Prime Video: Amazon Prime Video to platforma streamingowa oferowana przez Amazon. Oprócz filmów i seriali, serwis oferuje również dostęp do muzyki, książek i innych treści. Amazon produkuje również własne oryginalne seriale, takie jak “The Marvelous Mrs. Maisel” czy “The Boys”. Subskrybenci Amazon Prime mają dostęp do Prime Video w ramach swojego abonamentu.

Rakuten TV: Rakuten TV to europejski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Serwis umożliwia zakup lub wypożyczenie filmów w jakości HD lub 4K. Rakuten TV współpracuje również z kinami, umożliwiając oglądanie premierowych filmów online.

Chili: Chili to włoski serwis VOD, który oferuje filmy i seriale do wypożyczenia lub zakupu. Serwis posiada bogatą bibliotekę filmową, w tym zarówno nowości kinowe, jak i klasyki. Chili oferuje również opcję oglądania filmów w jakości 4K Ultra HD. Dodatkowo, serwis organizuje różnego rodzaju promocje i konkursy dla swoich użytkowników.

Ciekawe informacje o „Snake Eyes: Geneza G.I.Joe”

 • Andrew Koji nie lubił dwóch pierwszych filmów G.I. Joe i powiedział w wywiadzie: “Myślałem o zagrania tej postaci [Storm Shadow], ponieważ nie podobały mi się dwa pierwsze filmy. Mogę to powiedzieć. Mam prawo nie lubić filmu. Dlatego na początku byłem niezdecydowany, czy to przyjąć. To duży film studia i moja pierwsza rola w takim filmie, więc byłem bardzo niepewny, ponieważ nie miałem zaufania do Hollywood, aby to zrobić. To, czego nauczył mnie Warrior i głos, który mi dał, pomógł mi w pracy nad Storm Shadow. Nie chciałem grać postaci z sześciopakiem. Chciałem, żeby był człowiekiem z wadami. Przechodzi przez różne rzeczy. Dla mnie, gdy zobaczyłem pierwsze filmy G.I. Joe, pomyślałem: ‘Nie chcę tego robić. To nie jest to, co chcę robić’.”
 • Imię, jakie Tommy nazywa siebie na końcu filmu, to “Storm Shadow”, co jest bezpośrednim tłumaczeniem nazwy klanu “Arashikage” (arashi = burza) + (kage = cień).
 • Elektryczne motocykle, na których jeżdżą bohaterowie przez cały film, są mocno zmodyfikowanymi modelami Energica Eva Ribelle.
 • Ostatni film, w którym występuje lew MGM z 2012 roku.
 • Film jest rebootem serii G.I. Joe na ekranie i ma być częścią wspólnego uniwersum opartego na markach Hasbro, wraz z filmami G.I. Joe: Ever Vigilant, Visionaries: Knights of the Magical Light, M.A.S.K.: Mobile Armored Strike Kommand, ROM: Spaceknight i Micronauts.

Podsumowanie

Film Snake Eyes: Geneza G.I.Joe otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,2, na IMDb 5,4, a na TMDb 6,6. Te oceny sugerują, że opinie widzów są podzielone.

Snake Eyes: Geneza G.I.Joe to film akcji, który może przypaść do gustu fanom tego gatunku. Osoby lubiące widowiskowe sceny walki, dynamiczną akcję i efekty specjalne mogą być zainteresowane tym filmem. Ponadto, dla fanów serii G.I.Joe może to być ciekawe uzupełnienie fabuły i poznawanie nowych postaci.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszej fabuły i rozbudowanych wątków charakterystycznych dla innych gatunków filmowych, Snake Eyes: Geneza G.I.Joe może nie spełnić ich oczekiwań. Film skupia się przede wszystkim na akcji i widowiskowych scenach, a nie na rozwinięciu fabuły czy psychologii postaci.

Podsumowując, Snake Eyes: Geneza G.I.Joe to film akcji, który może przyciągnąć fanów tego gatunku oraz miłośników serii G.I.Joe. Jednakże, osoby oczekujące bardziej rozbudowanej fabuły mogą być rozczarowane.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo