Konto Premium

Śmierć Zygielbojma cały film

Konto Premium

Śmierć Zygielbojma – dramatyczna historia bohatera walczącego o ujawnienie zbrodni Niemców na Żydach

Londyn 1943. Młody brytyjski reporter szuka tematów, które pchnęłyby jego karierę do przodu. Pewnego majowego dnia trafia na sprawę samobójczej śmierci tajemniczego przybysza z Polski. Temat wydawałoby się jakich wiele, ale dziennikarz wiedziony przeczuciem postanawia przyjrzeć się losom zmarłego.

Wkrótce okaże się, że trafił na historię tak dramatyczną i wstrząsającą, że cały świat powinien o niej usłyszeć. Zmarły nazywał się Szmul Zygielbojm. W okupowanej Polsce zostawił żonę i troje dzieci, by ruszyć z tajną misją najpierw do Nowego Jorku, a potem do Londynu. Miał donieść przywódcom zachodniego świata o ogromie zbrodni popełnianych przez Niemców na milionach europejskich Żydów.

Starania Zygielbojma spotykały się z murem obojętności i niezrozumienia. Zdał sobie sprawę, że nie jest w stanie sprawić, by ktokolwiek ruszył na pomoc jego mordowanym braciom, którzy w akcie ostatecznej desperacji chwycili za broń w warszawskim getcie. Załamany swą bezsilnością, postanowił więc poświęcić życie w nadziei, że taka ofiara nie pozostanie niezauważona.

Teraz jego historia jest w rękach młodego dziennikarza, który spróbuje sprawić, by prawda wreszcie ujrzała światło dzienne.

Obsada aktorska w filmie „Śmierć Zygielbojma”

Aktorzy:

  • Jack Roth jako Adam
  • Wojciech Mecwaldowski jako Szmul Zygielbojm
  • Karolina Gruszka jako Ewa Zemler
  • Will Brown jako Thomas
  • Christopher Fairbank jako Woolf
  • Dobromir Dymecki jako Jan Karski
  • Marcin Bosak jako Izaak Deutscher
  • Paweł Ciołkosz jako Adam Ciołkosz
  • Robert Gonera jako Ignacy Szwartzbart

Gdzie obejrzeć cały film Śmierć Zygielbojma online

Na podstawie dostępnych danych, można obejrzeć film na serwisach Canal + Premiery, Player+, Play Now oraz cineman.

Canal + Premiery to platforma VOD oferująca najnowsze premiery filmowe. Serwis ten jest dostępny dla abonentów telewizji Canal+ i umożliwia oglądanie filmów w wysokiej jakości. Dodatkowo, Canal + Premiery oferuje również dostęp do innych treści, takich jak seriale, dokumenty i programy rozrywkowe.

Player+ to polski serwis VOD, który umożliwia oglądanie filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Platforma ta oferuje zarówno treści darmowe, jak i płatne. Player+ jest dostępny na różnych urządzeniach, takich jak telewizory, smartfony czy tablety.

Play Now to usługa VOD dostępna dla klientów sieci Play. Serwis ten oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Play Now umożliwia również pobieranie treści na urządzenia mobilne, co pozwala na oglądanie ich w trybie offline.

Cineman to polski serwis VOD, który oferuje różnorodne filmy i seriale. Platforma ta posiada bogatą bibliotekę filmową, w której można znaleźć zarówno klasyki kina, jak i nowe produkcje. Cineman umożliwia również oglądanie filmów w jakości HD oraz korzystanie z funkcji personalizacji, takiej jak tworzenie listy ulubionych filmów.

Podsumowanie

Film “Śmierć Zygielbojma” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,5, na IMDb 5,8, a na TMDb 5,6. Te oceny wskazują na to, że film jest średnio oceniany przez widzów.

“Śmierć Zygielbojma” to biograficzny dramat, który może przyciągnąć uwagę pewnej grupy widzów. Dla osób zainteresowanych historią i biografiami film ten może być interesujący. Pokazuje on życie i działalność postaci historycznej, co może być inspirujące dla tych, którzy lubią filmy oparte na faktach.

Jednakże, dla osób oczekujących dynamicznej akcji i wciągającej fabuły, “Śmierć Zygielbojma” może okazać się nieodpowiedni. Film skupia się na przedstawieniu postaci i ich życiowych wyborów, co może być mniej interesujące dla widzów preferujących bardziej rozbudowane historie.

Podsumowując, film “Śmierć Zygielbojma” może przypaść do gustu osobom zainteresowanym historią i biografiami. Jednakże, dla tych, którzy oczekują dynamicznej akcji i wciągającej fabuły, może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo