Konto Premium

Ślub doskonały cały film

Konto Premium

Ślub doskonały – opis fabuły

Ten ślub nie zapowiadał się najlepiej już od samego początku. Panna młoda (Aleksandra Adamska) jest w ciąży, a jej zaborcza mamusia (Ewa Kasprzyk) nie chce słyszeć o prawdziwym ojcu dziecka. Pan młody (Adam Woronowicz) w zasadzie nie zna swojej przyszłej żony, a do ożenku został zmuszony wymownym szantażem przez przyszłą teściową.

Gdy nastaje dzień ślubu, rusza prawdziwa lawina zdarzeń. Pan młody budzi się w apartamencie dla nowożeńców z gigantycznym bólem głowy po hucznym wieczorze kawalerskim, u boku nieznajomej kobiety. Do drzwi rozlega się pukanie, trzeba działać szybko i ukryć kochankę w łazience. Całe szczęście to tylko drużba (Piotr Głowacki). Niestety chwilę później do tego samego pomieszczenia wpada przyszła panna młoda wraz ze swoją mamusią. Jeżeli obaj panowie chcą wyjść cało z opresji – muszą szybko wymyślić alternatywną wersję wydarzeń. To jednak tylko pogarsza sprawę, bo z każdego kolejnego kłamstwa wpadają w następne.

Wkrótce okaże się, że tu każdy ma coś do ukrycia. Ten dzień zaczyna niebezpiecznie zapowiadać się jak największa katastrofa w życiu przyszłej teściowej, teścia, świadka, wedding planerki i wszystkich dookoła. Tarapaty, jakie ich czekają i wykaraskanie się z nich wydawać się będą niemożliwą woltą. A nawet jeśli im się uda, będzie to tylko sekunda ciszy przed burzą i preludium do tego, co jeszcze ich czeka. Jedno wydaje się pewne: o tym ślubie jeszcze długo będzie się mówić. Tylko pytanie… czy tak, jak chciała mamusia?

Obsada aktorska w filmie „Ślub doskonały”

Aktorzy:

  • Aleksandra Adamska jako Panna młoda
  • Ewa Kasprzyk jako Mamuśka
  • Adam Woronowicz jako Pan młody
  • Piotr Głowacki jako Świadek
  • Magdalena Lamparska jako Pokojówka
  • Aleksandra Popławska jako Wedding planerka
  • Sandra Staniszewska-Herbich jako Kochanka
  • Krzysztof Stelmaszyk jako Tatuś
  • Paweł Deląg jako Właściciel

Podsumowanie

Film “Ślub doskonały” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 3,2, na IMDb 3,3, a na TMDb 5,4.

Biorąc pod uwagę te oceny, można stwierdzić, że film może się spodobać osobom, które lubią komedie. Jednakże, ze względu na niskie oceny na Filmwebie i IMDb, może nie być to film dla osób o wyrafinowanym guste filmowym.

Dla tych, którzy cenią sobie lekkie i zabawne produkcje, “Ślub doskonały” może być dobrym wyborem. Jednakże dla osób oczekujących głębszych treści i bardziej wyszukanych humorów, ten film może okazać się rozczarowaniem.

Podsumowując, “Ślub doskonały” to komedia, która może przypaść do gustu fanom tego gatunku filmowego. Jednakże ze względu na niskie oceny na niektórych stronach, warto zachować umiar w oczekiwaniach i przygotować się na lekką i prostą rozrywkę.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo