Konto Premium

Śledztwo w domu spokojnej starości cały film

Konto Premium

Śledztwo w domu spokojnej starości

Do Rómulo, prywatnego detektywa, zgłasza się kobieta. Jest zaniepokojona tym, co dzieje się w domu spokojnej starości, gdzie mieszka jej matka. Kobieta podejrzewa, że matka jest maltretowana i chce dowiedzieć się, czy to prawda.

Rómulo wpada na pomysł umieszczenia w domu spokojnej starości swojego szpiega. Ponieważ musi być on maksymalnie wiarygodny, detektyw organizuje casting i przesłuchuje kandydatów między 80 a 90 rokiem życia. Zwycięzca jako kret będzie musiał przejść specjalne szkolenie. A w tym wieku nauka najnowszych technologii i technik szpiegowskich nie jest taka prosta.

Potem trzeba mieć nerwy ze stali i oprócz opanowania całej strony technicznej, nie rzucać na siebie podejrzeń, a jednocześnie bacznie obserwować co się dzieje. I – co najważniejsze – nie zapomnieć, po co się jest w domu spokojnej starości…

Obsada aktorska w filmie „Śledztwo w domu spokojnej starości”

Aktorzy:

 • Maite Alberdi – reżyserka
 • Maite Alberdi – scenarzystka
 • Pablo Valdés – operator
 • Vincent van Warmerdam – kompozytor
 • Julie Goldman – producentka
 • Denis Vaslin – producent
 • Ingmar Trost – producent
 • Carolyn Hepburn – producentka
 • Fleur Knopperts – producentka

Gdzie obejrzeć cały film Śledztwo w domu spokojnej starości online

Na podstawie dostępnych danych, film można obejrzeć na trzech różnych platformach: MDAG, Kino pod Baranami i Moje Ekino.

MDAG to skrót od Miejskiego Domu Animacji i Gier w Krakowie. Jest to miejsce, które organizuje różnego rodzaju wydarzenia związane z animacją i grami komputerowymi. Serwis VOD MDAG oferuje dostęp do szerokiej gamy filmów animowanych oraz gier, które można oglądać online. Jest to idealne miejsce dla miłośników animacji i gier, którzy chcą znaleźć unikalne i interesujące treści.

Kino pod Baranami to jedno z najstarszych kin studyjnych w Polsce, znajdujące się w Krakowie. Jest znane z prezentowania filmów artystycznych, niezależnych i klasycznych. Kino pod Baranami ma długą historię i jest popularne wśród miłośników kina jako miejsce, gdzie można zobaczyć filmy o wysokiej jakości artystycznej. Serwis VOD Kino pod Baranami umożliwia oglądanie wybranych filmów online, co daje możliwość cieszenia się ich repertuarem bez konieczności fizycznego udania się do kina.

Moje Ekino to popularny polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Moje Ekino jest znane z bogatego katalogu produkcji zarówno polskich, jak i zagranicznych. Serwis ten umożliwia oglądanie filmów i seriali w dowolnym miejscu i czasie, co jest wygodne dla użytkowników. Moje Ekino oferuje również opcję subskrypcji, dzięki której można uzyskać dostęp do większej liczby treści oraz korzystać z dodatkowych funkcji.

Ciekawe informacje o „Śledztwo w domu spokojnej starości”

 • Oficjalne zgłoszenie Chile do kategorii “Najlepszy film międzynarodowy” na 93. ceremonii wręczenia Oscarów w 2021 roku.
 • Natura “dokumentalna” tego hybrydowego filmu jest mocno dyskusyjna. Twórcy przyznali na Festiwalu Filmowym Sundance, że główny bohater został przez nich obsadzony, a niektóre sceny zostały zmyślone.
 • Zespół produkcyjny nie powiedział dyrektorowi domu opieki do końca, że Sergio Chamy jest tajnym detektywem.
 • Prywatnym detektywem odpowiedzialnym za rekrutację głównego aktora jest Romulo Aitken, który niedawno został ujawniony jako osoba zaangażowana w sieć handlu narkotykami z poważnymi naruszeniami praw człowieka, będąc jednocześnie publicznym detektywem.

Podsumowanie

Film “Śledztwo w domu spokojnej starości” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,9, na IMDb 7,5, a na TMDb 8.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film ten może przypaść do gustu osobom zainteresowanym tematyką dokumentalną oraz tym, którzy lubią produkcje o starszych ludziach i ich codziennym życiu. Film może być również interesujący dla osób ceniących sobie różnorodność i oryginalność w kinematografii.

Jednakże, dla osób oczekujących dynamicznej akcji i wartkiej fabuły, “Śledztwo w domu spokojnej starości” może okazać się zbyt powolne i nudne. Osoby, które preferują filmy z gatunków akcji czy science fiction mogą nie znaleźć w nim odpowiedniego dla siebie rozrywki.

Podsumowując, film “Śledztwo w domu spokojnej starości” może przyciągnąć uwagę miłośników dokumentalnych produkcji oraz osób zainteresowanych życiem starszych ludzi. Jednakże, dla fanów dynamicznych filmów akcji czy science fiction może okazać się niewystarczająco interesujący.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

kto-tu-jest-winny
Kto tu jest winny
chora-pamiec
Chora pamięć
zlodziejki
Złodziejki
bal-czterdziestu-jeden
Bal czterdziestu jeden

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo