Konto Premium

Skołowani cały film

Konto Premium

Recenzja filmu Skołowani – cały film

Cześć! Mam dla Ciebie recenzję świeżutkiego polskiego filmu „Skołowani”, który ma swoją premierę już 14 kwietnia 2023 roku. Jeżeli masz ochotę na lekką, romantyczną komedię, to ten film z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Podstawowe informacje o filmie Skołowani

„Skołowani” to polska produkcja, która powstała w reżyserii ATM Grupy. Film został nakręcony w języku polskim i choć jeszcze nie znamy jego dokładnej długości, możemy się spodziewać, że będzie trwał około 90-120 minut, co jest typowe dla tego gatunku. Film posiada tagline „Komedia pozytywnie romantyczna”, co świetnie oddaje jego charakter.

Fabuła filmu Skołowani

Maks to niepoprawny kobieciarz i notoryczny kłamca. Kiedy młoda i atrakcyjna Anna bierze go za niepełnosprawnego, Maks postanawia utrzymać kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Mimo początkowego cynizmu, Maks i pełna energii Julia zaczynają się do siebie zbliżać. Ale czy miłość oparta na kłamstwie ma szansę przetrwać?

Skołowani – cały film online

Jeśli zaciekawił Cię opis fabuły i chciałbyś obejrzeć „Skołowani” cały film online, będziesz musiał jeszcze trochę poczekać. Film ma swoją premierę 14 kwietnia 2023 roku, więc na razie nie jest dostępny na żadnej platformie streamingowej. Być może w przyszłości pojawi się na popularnych serwisach, takich jak Netflix czy HBO GO.

Podsumowanie

„Skołowani” to lekka, romantyczna komedia z polskim akcentem, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom tego gatunku. Choć jeszcze nie znamy opinii widzów ani dokładnej długości filmu, warto dodać go do swojej listy „do obejrzenia”. Na razie nie ma możliwości obejrzenia „Skołowani” cały film online, ale być może niedługo się to zmieni. Trzymaj rękę na pulsie i baw się dobrze!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo