Konto Premium

Sklonowali Tyrone’a cały film

Konto Premium

Sklonowali Tyrone’a

Trójka nieprawdopodobnych bohaterów zostaje wplątana w serię niesamowitych wydarzeń, które prowadzą ich na trop nikczemnej rządowej intrygi w tej pulpowej misternie skonstruowanej zagadce.

W centrum historii znajduje się Tyrone, tajemniczy mężczyzna o niezwykłych umiejętnościach, który zostaje sklonowany przez tajną organizację rządową. Jego klon, nazwany Tyrone 2.0, jest identycznym podwójnikiem, ale z nieznanych powodów posiada również zdolności telepatyczne.

Głównymi bohaterami są trzej przypadkowi ludzie: Alice, bystra i ambitna dziennikarka, która przypadkiem odkrywa istnienie klonów; Max, były agent rządowy, który został zdegradowany i teraz prowadzi nudne życie jako sprzedawca ubezpieczeń; oraz Ethan, ekscentryczny naukowiec zajmujący się badaniami nad klonowaniem.

Kiedy Alice przypadkowo spotyka Tyrone’a 2.0 i odkrywa jego zdolności telepatyczne, trójka postanawia połączyć siły i odkryć prawdę za tajemniczymi klonami. Ich śledztwo prowadzi ich przez labirynt spisków rządowych, korupcji i manipulacji.

Podczas swojej podróży bohaterowie odkrywają, że rządowa organizacja planuje wykorzystać klonowanie do stworzenia armii super-żołnierzy, którzy będą posłusznie wykonywać rozkazy. Jednakże, Tyrone 2.0 i jego zdolności telepatyczne stają się nieocenionym narzędziem dla trójki, pozwalając im uniknąć pułapek i zdemaskować spisek.

W końcu, dzięki sprytowi i determinacji, Alice, Max i Ethan udaje się zniszczyć tajną organizację i uwolnić Tyrone’a oraz innych sklonowanych ludzi. Film kończy się ich triumfalnym powrotem do normalnego życia, ale zostawia otwarte pytania dotyczące etyki klonowania i nadużywania władzy przez rząd.

Obsada aktorska w filmie „Sklonowali Tyrone’a”

Aktorzy:

 • John Boyega jako Fontaine
 • Jamie Foxx jako Przystojniaczek Charles
 • Teyonah Parris jako Yo-Yo
 • Kiefer Sutherland jako Nixon
 • David Alan Grier jako Kaznodzieja
 • J. Alphonse Nicholson jako Isaac J.
 • Tamberla Perry jako Biddy
 • Eric B. Robinson Jr. jako Duży Moss
 • Trayce Malachi jako JuneBug

Ciekawe informacje o „Sklonowali Tyrone’a”

 • Został wybrany jako część 2019 Blacklist, corocznego zestawienia najbardziej lubianych niezrealizowanych scenariuszy, które obejmowało późniejszych laureatów Oscara, takich jak “Jojo Rabbit”, “Argo” i “Juno”.
 • To reżyserski debiut Juela Taylora.

Podsumowanie

Film “Sklonowali Tyrone’a” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb i IMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,5, natomiast na IMDb ocenę 6,3. Biorąc pod uwagę gatunek filmu, którym jest komedia, można stwierdzić, że ten film może się spodobać osobom poszukującym lekkiego i zabawnego kina. Humor w filmie może być przystępny i łatwo zrozumiały dla szerokiej publiczności. Jednakże, dla osób oczekujących głębszych treści lub bardziej wysublimowanego humoru, ten film może nie spełnić ich oczekiwań. Ostatecznie, oceny filmu na różnych platformach sugerują, że opinie widzów są podzielone, co oznacza, że nie każdemu ten film przypadnie do gustu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo