Konto Premium

Sisu cały film

Konto Premium

Sisu – nowy film wojenny z Finlandii

Sisu to najnowszy film wojenny z Finlandii, który swoją premierę miał w styczniu 2023 roku. Film, który został wyprodukowany przez Stage 6 Films, Subzero Film Entertainment oraz Good Chaos, opowiada historię byłego żołnierza, który próbuje przynieść do miasta znalezione w gułę Laponii złoto, ale jego plany krzyżują nazistowscy żołnierze dowodzeni przez brutalnego oficera SS.

Fabuła

Akcja filmu Sisu toczy się w czasie II wojny światowej, a jego główny bohater to były żołnierz, który po wojnie zajmuje się poszukiwaniem złota. Pewnego dnia udaje mu się znaleźć cenny skarb w gułę Laponii, jednak jego plany zostają pokrzyżowane przez nazistowskich żołnierzy, którzy chcą zdobyć złoto dla siebie. Bohater filmu musi zmierzyć się z brutalnym oficerem SS, aby ocalić swoje życie i zdobycz.

Obsada

W filmie Sisu występuje fiński aktor Jasper Pääkkönen, który wciela się w rolę głównego bohatera. Partnerują mu międzynarodowe gwiazdy takie jak Russell Crowe oraz Emily Watson, którzy również zagrają ważne role w filmie.

Odbiór filmu

Sisu to film, który zyskał już sporą popularność wśród fanów kina wojennego. Krytycy filmowi również pozytywnie ocenili ten film, szczególnie chwaląc jego fabułę oraz obsadę aktorską.

Sisu – cały film

Jeśli szukasz możliwości obejrzenia filmu Sisu online, to warto poszukać go na różnych platformach streamingowych. Film został udostępniony m.in. na platformie Netflix, gdzie możesz go obejrzeć w jakości HD.

Podsumowując, Sisu to świetny film wojenny z Finlandii, który z pewnością przypadnie do gustu fanom tego gatunku. Film ten zachwyca nie tylko swoją fabułą i obsadą, ale także pięknymi widokami Laponii oraz napięciem, które towarzyszy widzowi przez cały czas trwania filmu. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji obejrzeć Sisu, to koniecznie zrób to jak najszybciej!

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo