Konto Premium

Siła ducha cały film

Konto Premium

„Sila ducha”: prawdziwa historia 210-dniowej samotnej podróży po oceanie

„True Spirit” to film biograficzny, który przedstawia niesamowitą historię Jessiki Watson, młodej Australijki, która postanowiła opłynąć świat samotnie i bez zawijania do portów. Film jest oparty na prawdziwej historii i pokazuje trudną i niebezpieczną samotną podróż Jessiki, która chciała zostać najmłodszą osobą, która dokonała takiego wyczynu.

Fabuła

Ambitna młoda Australijka Jessica Watson jest zdeterminowana, aby opłynąć cały świat samotnie i bez zawijania do portów, ale mało kto w nią wierzy. Przy wsparciu swojego trenera i żeglarskiego mentora Bena Bryanta oraz rodziców, Jessica postanawia dokonać tego, co wydawało się niemożliwe, pokonując najbardziej wymagające odcinki oceanu na świecie w ciągu 210 dni.

Produkcja

Film został wyprodukowany przez Sunstar Entertainment, Martin Chase Productions i Resonate Entertainment, a jego premiera odbyła się 26 stycznia 2023 roku. W rolę Jessiki Watson wcieliła się australijska aktorka Josephine Langford, znana z takich filmów jak „Sposób na rekina” i „Poszukiwany poszukiwana”.

„Sila ducha” – cały film

Jeśli jesteś zainteresowany obejrzeniem filmu „Sila ducha” w całości, możesz poszukać go na platformach streamingowych lub w wypożyczalniach filmów online. Film jest emocjonującą opowieścią o determinacji i sile ludzkiego ducha, która zainspiruje widzów do podążania za swoimi marzeniami i pokonywania trudności.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo