Konto Premium

Sieć cały film

Konto Premium

Sieć – film z kultowej produkcji, którego nie można przegapić

Sieć to amerykański film z 1976 roku, który zyskał status kultowy. Ta satyra na temat telewizji z pewnością zainteresuje każdego, kto szuka czegoś oryginalnego i inteligentnego. Jeśli chcesz obejrzeć Sieć cały film, nie ma lepszego czasu na to niż teraz.

Opis fabuły

Howard Beale (Peter Finch) jest prezenterem wiadomości w telewizyjnej stacji UBS, któremu grozi zwolnienie z powodu spadku oglądalności jego programu. W swoim ostatnim wystąpieniu na antenie, zamierza poinformować widzów o swoim zamiarze popełnienia samobójstwa. Zmienia jednak plany i zamiast tego wykrzykuje do mikrofonu swoją opinię na temat sytuacji w spoleczeństwie amerykańskim. Widzowie są zachwyceni i sieć telewizyjna zwiększa swoje dochody. Jednak szybko okazuje się, że telewizyjny prorok staje się dla zwierzchników uciążliwy.

Produkcja i odbiór

Sieć została wyprodukowana przez Metro-Goldwyn-Mayer i United Artists. Film zdobył 4 Oscary, w tym dla najlepszego aktora pierwszoplanowego dla Petera Fincha, który zmarł zaledwie kilka tygodni przed ceremonią wręczenia nagród. Obraz zyskał ogromną popularność dzięki swemu satyrycznemu podejściu do tematu telewizji i mediów masowych.

Jak obejrzeć Sieć cały film?

Jeśli chcesz obejrzeć Sieć cały film, możesz zrobić to na różne sposoby. Możesz poszukać go na platformach streamingowych lub wypożyczyć na DVD lub Blu-ray. Z pewnością warto zobaczyć ten klasyczny film, który wciąż pozostaje aktualny i skłania do refleksji na temat roli mediów w dzisiejszym świecie.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo