Konto Premium

Sekrety z przeszłości cały film

Konto Premium

Sekrety z przeszłości – Opis fabuły

Pochodząca z Rumunii Maja (Noomi Rapace) wiedzie wraz z mężem (Chris Messina) pozornie szczęśliwe życie na amerykańskiej prowincji. W głębi duszy skrywa jednak bolesną tajemnicę z czasów II wojny światowej. Nawet jej najbliżsi nie wiedzą, że padła wówczas ofiarą gwałtu ze strony nazistowskich żołnierzy. Od tamtych wydarzeń minęło 15 lat i choć udało jej się ułożyć sobie życie, to ból i trauma, których doświadczyła, na zawsze odcisnęły na niej swoje piętno.

Pewnego dnia koszmarne wspomnienia wracają. W jednym z mieszkańców miasteczka (Joel Kinnaman) Maja rozpoznaje swojego oprawcę. Podstępem udaje się jej go ogłuszyć i uwięzić w swojej piwnicy. Jest zdeterminowana, by wymusić na nim przyznanie się do winy. Jednak w miarę upływu czasu pojawiają się wątpliwości – co, jeśli się myli i torturuje niewinnego człowieka? Maja musi zmierzyć się nie tylko z własnymi demonami, ale także z moralnym dylematem dotyczącym sprawiedliwości i zemsty.

Film “Sekrety z przeszłości” to poruszająca historia o traumie, przebaczeniu i poszukiwaniu sprawiedliwości. Maja staje przed trudnym wyborem – czy powinna kontynuować swoją misję zemsty, ryzykując niewinność drugiego człowieka, czy też powinna odpuścić i znaleźć w sobie siłę do przebaczenia? Przeszłość wkracza w jej teraźniejszość, a ona musi zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań.

Obsada aktorska w filmie „Sekrety z przeszłości”

Aktorzy:

 • Noomi Rapace jako Maja
 • Joel Kinnaman jako Thomas
 • Chris Messina jako Lewis
 • Jackson Dean Vincent jako Patrick
 • Amy Seimetz jako Rachel
 • Miluette Nalin jako Miriah
 • Madison Paige Jones jako Annabelle
 • Jeff Pope jako Pan White
 • David Maldonado jako Oficer Brouwer

Ciekawe informacje o „Sekrety z przeszłości”

 • Joel Kinnaman i Noomi Rapace urodzili się w Szwecji; oboje zagrali również w filmie “System” (2015).
 • Historia filmu ma podobieństwa do sztuki “Śmierć i dziewczyna”, uznanej sztuki z 1990 roku autorstwa argentyńsko-chilijskiego dramaturga, powieściopisarza i naukowca, Ariela Dorfmana.

Podsumowanie

Film “Sekrety z przeszłości” otrzymał różne oceny na popularnych stronach takich jak Filmweb, IMDb i TMDb. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,8, na IMDb 5,9, a na TMDb 6,1.

Opierając się na tych ocenach, można stwierdzić, że film ten może przypaść do gustu osobom lubiącym thrillery o nieznanej fabule. Dla tych, którzy cenią sobie napięcie i tajemniczość, “Sekrety z przeszłości” może być interesującym wyborem. Jednakże, dla osób oczekujących mocnych emocji i dynamicznej akcji, film ten może okazać się zbyt powolny lub niezbyt satysfakcjonujący.

Warto jednak pamiętać, że oceny filmów są subiektywne i różni ludzie mogą mieć różne oczekiwania i preferencje. Dlatego warto samodzielnie obejrzeć “Sekrety z przeszłości” i wyciągnąć własne wnioski.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo