Konto Premium

Różyczka 2 cały film

Konto Premium

Różyczka 2: Zagadka przeszłości

Eurodeputowana Joanna Warczewska, córka wybitnego pisarza, cieszy się ogromnym sukcesem zarówno w polityce, jak i w życiu rodzinnym. Jednak jej szczęście zostaje brutalnie przerwane przez zamach terrorystyczny, w którym ginie jej ukochany mąż. Gdy wydaje się, że nie ma już dla niej nadziei, los daje jej nową szansę.

Niestety, ta szansa okazuje się kolejnym ciosem dla Joanny. Ktoś wysyła jej zdjęcia i dokumenty sugerujące, że jej matka miała powiązania z SB w przeszłości oraz podważające jej rodzinne więzi. Zdeterminowana, Joanna postanawia przeprowadzić własne śledztwo historyczne, aby rozwikłać tajemnicę, która kładzie się cieniem na jej rodzinie.

W trakcie dochodzenia Joanna odkrywa nie tylko prawdę o swojej matce, ale także musi zmierzyć się z własną tożsamością. Jej dotychczasowe przekonania i wartości zostają wystawione na próbę. Musi stawić czoła szantażyście i dokonać wyboru, który na zawsze zmieni jej życie.

Film “Różyczka 2: Zagadka przeszłości” to historia pełna napięcia emocjonalnego i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Joanna Warczewska będzie musiała zmierzyć się z przeszłością swojej rodziny, aby odnaleźć prawdę i odzyskać spokój.

Obsada aktorska w filmie „Różyczka 2”

Aktorzy:

  • Magdalena Boczarska jako Joanna Warczewska / Kamila Sakowicz
  • Janusz Gajos jako Marczuk
  • Robert Więckiewicz jako Roman Rożek
  • Jacek Braciak jako Sobol
  • Maria Seweryn jako Dorota
  • Mateusz Banasiuk jako Ryszard
  • Adrian Topol jako Dawid
  • Paweł Małaszyński jako Krzysztof

Podsumowanie

Film “Różyczka 2” otrzymał mieszane oceny od użytkowników Filmwebu i IMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,5, natomiast na IMDb brakuje informacji na temat ocen.

“Różyczka 2” to film z gatunku dramatu, thrillera i politycznego. Opisując go ogólnie, można stwierdzić, że może przypaść do gustu osobom lubiącym filmy o napięciu psychologicznym, zagadkach i politycznych intrygach. Film ten może zainteresować widzów poszukujących emocji i nieoczywistych zwrotów akcji.

Jednakże, dla osób preferujących lżejsze kino rozrywkowe lub nieprzekonanych do tematyki politycznej, “Różyczka 2” może okazać się mniej interesujący. Ponadto, ze względu na mieszane oceny, warto wziąć pod uwagę, że film może nie spełnić oczekiwań wszystkich widzów.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo