Konto Premium

Rozpieszczone bachory cały film

Konto Premium

Rozpieszczone bachory – opis fabuły

Bogaty milioner postanawia pomóc swoim rozpieszczonym dzieciom stać się lepszymi ludźmi, dlatego zmyśla intrygę i udaje, że rodzina straciła fortunę, na której uprzywilejowani młodzi ludzie polegali.

Obsada aktorska w filmie „Rozpieszczone bachory”

Aktorzy:

 • Gérard Jugnot jako Francis Bartek
 • Camille Lou jako Stella Bartek
 • Artus jako Philippe Bartek
 • Louka Meliava jako Alexandre Bartek
 • Tom Leeb jako Juan Carlos
 • François Morel jako Ferrucio

Gdzie obejrzeć cały film Rozpieszczone bachory online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix słynie z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Rozpieszczone bachory”

 • Początkowo planowano wydanie filmu pod koniec lutego 2021 roku, ale ze względu na pandemię COVID-19 został on dwukrotnie przesunięty. Najpierw na 12 maja 2021 roku, a następnie na ostateczną datę premiery – 15 września 2021 roku.
 • Film rozpoczyna się w dniu 24. urodzin Stelli Bartek. W rzeczywistości aktorka Camille Lou miała 27 lat w momencie kręcenia filmu.
 • Meksykański film “Nosotros Los Nobles” (2013) był oparty na meksykańskim filmie “El Gran Calavera” (1949), ale historia i postacie z obu filmów nie są takie same. Oba filmy odniosły duży sukces.
  “Malcriados” (2016) to kolumbijski film, a “Pourris Gâtés” (2021) to francuski film – oba są remakiem “Nosotros Los Nobles” (2013). Historia i postacie są prawie identyczne jak w “Nosotros Los Nobles” (2013).
 • Ten film jest remakiem meksykańskiego filmu z 1949 roku “The Great Madcap (El Gran Calavera)”, a nie “We Are the Nobles”, który również jest oparty na The Great Madcap.

Podsumowanie

Film “Rozpieszczone bachory” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie zdobył ocenę 5,9, na IMDb 6,1, a na TMDb 6,2. Te oceny sugerują, że film może być średnio lub nieco powyżej średniej jakości.

Jako komedia, “Rozpieszczone bachory” może przyciągnąć uwagę osób, które lubią lekkie i zabawne produkcje. Film może być odpowiedni dla tych, którzy szukają czegoś prostego i rozrywkowego do obejrzenia w towarzystwie. Może to być idealna opcja dla fanów humoru slapstickowego i absurdalnych sytuacji.

Jednakże, dla osób oczekujących głębszych treści i bardziej wymagających produkcji, “Rozpieszczone bachory” może okazać się zbyt banalne i przewidywalne. Osoby, które preferują bardziej wysublimowane formy humoru lub poszukują filmów z ciekawą fabułą i rozbudowanymi postaciami, mogą nie być zainteresowane tym filmem.

Podsumowując, “Rozpieszczone bachory” jest komedią o średniej jakości, która może przyciągnąć uwagę osób poszukujących lekkiej rozrywki. Jednakże, dla tych, którzy oczekują czegoś więcej od filmu i preferują bardziej ambitne produkcje, może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo