Konto Premium

Rose: Opowieść o miłości cały film

Konto Premium

Rose: Opowieść o miłości – Walka z chorobą i utratą człowieczeństwa

Para młodych ludzi, mieszkających w lesie, musi zmierzyć się z poważną chorobą, która objawia się gwałtownymi i przerażającymi symptonami. Choroba sprawia, że Rose, podobnie jak wampir, pragnie krwi. Jej rosnący głód powoduje stopniową utratę ludzkich cech i popycha ją do przemocy, co rani zarówno nią samą, jak i jej najbliższych.

Miłość młodej pary zostaje wystawiona na trudną próbę przez tę chorobę. Powoli staje się oczywiste, że ich życie na odludziu może dobiec końca. Para desperacko poszukuje sposobu na powstrzymanie choroby i odzyskanie normalności.

W filmie “Rose: Opowieść o miłości” obserwujemy ich walkę z chorobą oraz próbę zachowania człowieczeństwa w obliczu coraz większej utraty kontroli nad sobą. Czy uda im się znaleźć lekarstwo na tę niezwykłą przypadłość? Czy ich miłość przetrwa te trudności? Odpowiedzi na te pytania odkrywamy w tej poruszającej historii.

Obsada aktorska w filmie „Rose: Opowieść o miłości”

Aktorzy:

  • Sophie Rundle jako Rose
  • Matt Stokoe jako Sam
  • Nathan McMullen jako Kierowca
  • Olive Gray jako Amber
  • Boadicea Ricketts jako Sprzedawczyni

Gdzie obejrzeć cały film Rose: Opowieść o miłości online

HBO Max: Film można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max. Jest to popularny serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. HBO Max jest dostępny w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści produkowane przez HBO, a także zawartość innych wytwórni filmowych i telewizyjnych. Serwis oferuje wysoką jakość transmisji wideo oraz możliwość oglądania treści offline.

Ciekawe informacje o „Rose: Opowieść o miłości”

  • Sophie Rundle (Rose) i Matt Stokoe (Sam) są parą w prawdziwym życiu. Zaręczyli się w maju 2019 roku.
  • Sophie Rundle (Rose) i Matt Stokoe (Sam) wcześniej grali razem w serialu telewizyjnym “Bodyguard” (2018).
  • Debiut scenariuszowy i debiut pisarski dla filmu fabularnego Matta Stokoe.
  • Sophie Rundle i Matt Stokoe wcześniej grali razem w serialu telewizyjnym “Jamestown” (2017).

Podsumowanie

Film “Rose: Opowieść o miłości” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 4,8, na IMDb i TMDb – 5,6. Jest to horror z elementami romansu.

Dla osób, które lubią filmy z gatunku horroru, “Rose: Opowieść o miłości” może być interesującym wyborem. Film zapewnia napięcie i niepokój, które są charakterystyczne dla tego gatunku. Jednakże, dla tych, którzy nie przepadają za straszakami, może to być film nieodpowiedni.

Z drugiej strony, dla fanów romansów, “Rose: Opowieść o miłości” może być ciekawym doświadczeniem. Choć nie znamy fabuły filmu, można przypuszczać, że miłość odgrywa w nim ważną rolę. Dlatego osoby szukające wzruszających historii miłosnych mogą być zainteresowane tym filmem.

Podsumowując, “Rose: Opowieść o miłości” jest filmem dla osób lubiących połączenie horroru i romansu. Dla fanów tych gatunków może to być udane połączenie, jednakże dla tych, którzy nie przepadają za jednym z nich, może to być film nieodpowiedni.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo