Konto Premium

Ron Usterka cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Ron Usterka”

“Ron Usterka” to historia Barneya, społecznie wycofanego gimnazjalisty, który nawiązuje nietypową przyjaźń z robotem o imieniu Ron. Ron jest nowoczesnym, chodzącym i mówiącym robotem, który ma za zadanie być najlepszym przyjacielem Barneya.

Jednakże, Ron nie jest idealny i często doświadcza zabawnych awarii. Te awarie stają się jeszcze bardziej komiczne w erze mediów społecznościowych, gdzie każda wpadka może stać się viralna. Barney i Ron zostają uwikłani w pełną akcji podróż, podczas której będą musieli stawić czoła różnym wyzwaniom.

Podczas tej przygody chłopiec i robot odkryją prawdziwą wartość przyjaźni. Przez wspólne przeżycia i trudności, Barney nauczy się akceptować siebie takim, jakim jest, a Ron zrozumie, czym naprawdę jest być najlepszym przyjacielem.

“Ron Usterka” to pełna humoru i emocji historia o dwóch niezwykłych bohaterach, którzy pokonują przeciwności losu i odkrywają siłę prawdziwej przyjaźni. Film porusza tematy takie jak samoakceptacja, tolerancja i wzajemne wsparcie w trudnych sytuacjach.

Obsada aktorska w filmie „Ron Usterka”

Aktorzy:

 • Jack Dylan Grazer jako Barney
 • Zach Galifianakis jako Ron
 • Ed Helms jako Graham
 • Olivia Colman jako Donka
 • Rob Delaney jako Andrew
 • Justice Smith jako Marc
 • Kylie Cantrall jako Savannah
 • Ricardo Hurtado jako Rich
 • Cullen McCarthy jako Noah

Gdzie obejrzeć cały film Ron Usterka online

Film można obejrzeć na serwisach Canal +, Canal + Premiery, Player+ oraz Rakuten.

Canal + to francuski kanał telewizyjny, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów sportowych i rozrywkowych. Jest znany z wysokiej jakości produkcji i ekskluzywnych treści. Canal + oferuje również usługę VOD, gdzie można znaleźć wiele filmów do oglądania online.

Canal + Premiery to dodatkowy kanał telewizyjny dostępny w ramach pakietu Canal +. Skupia się głównie na premierowych filmach, które są dostępne tylko na tym kanale. Oferuje wysoką jakość obrazu i dźwięku oraz możliwość oglądania filmów na życzenie.

Player+ to polski serwis VOD, który oferuje szeroki wybór filmów, seriali, programów telewizyjnych i dokumentów. Posiada bogatą bibliotekę treści zarówno polskich, jak i zagranicznych. Player+ umożliwia oglądanie materiałów online na różnych urządzeniach.

Rakuten to japońska platforma e-commerce, która oferuje również usługę VOD. Posiada szeroki wybór filmów i seriali z różnych krajów i gatunków. Rakuten umożliwia wynajem lub zakup filmów online oraz oglądanie ich na różnych urządzeniach.

Ciekawe informacje o „Ron Usterka”

 • To jest debiutancki film studia Locksmith Animation.
 • Pod koniec filmu, gdy napisy końcowe zaczynają się pojawiać na ekranie, pojawia się awaria pokazująca komunikat “Critical error: BFF4LYF3YO”, imitujący znaną “Niebieską Śmierć” (Blue Screen Of Death). Ten komunikat pojawiał się w starszych systemach operacyjnych Windows, gdy nieautoryzowany program próbował wykonać zabronioną operację, co prowadziło do awarii systemu. Litery “BFF4LYF3YO” są tzw. leetspeakiem i oznaczają “Best Friends Forever For Life Yo’”.
 • Czasami B-Boty zmieniają się w “tryb motocykla”, przyjmując postać animowanych motocykli. Jeśli spojrzysz uważnie, jeden z tych B-Botów ma wygląd czerwonego motocykla Kanedy z filmu anime Akira (1988).
 • Początkowo film miał być dystrybuowany przez Paramount Pictures pod marką Paramount Animation.
 • Film ma podobieństwa do E.T. (1982). Oba filmy przedstawiają młodego chłopca, który zaprzyjaźnia się z obcym istotą, ściganą przez potężne organizacje. Ron i Barney nawet uciekają przed swoimi prześladowcami na skuterze napędzanym przez obcego, nawiązując do słynnej ucieczki na rowerze z filmu E.T.

Podsumowanie

Film “Ron Usterka” otrzymał dobre oceny zarówno na Filmwebie (7,3) jak i na TMDb (8). Jest to animowany film komediowy o przygodach głównego bohatera. Dzięki różnorodności gatunków, taki jak animacja, komedia i przygodowy, film może przyciągnąć szeroką grupę widzów. Osoby lubiące animacje będą zachwycone kolorowymi i dynamicznymi scenami, które dostarczą im rozrywki i wesołej atmosfery. Komediowe elementy filmu sprawią, że widzowie będą się śmiać i dobrze się bawić. Natomiast miłośnicy przygód będą mogli cieszyć się emocjonującymi momentami i nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. Jednakże, dla osób nieprzepadających za animacjami lub nieinteresujących się komedią czy przygodami, film może okazać się mniej interesujący.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo