Konto Premium

Ride or Die cały film

Konto Premium

Ride or Die – opis fabuły

Pochodząca z zamożnej rodziny Rei (Kiko Mizuhara) prowadzi beztroskie życie, gdy pewnego dnia kontaktuje się z nią Nanae (Honami Sato), która podobała jej się w czasach liceum. Kobiety spotykają się po raz pierwszy od dziesięciu lat. Jednak radość Rei nie trwa długo, bo z zaskoczeniem odkrywa, że Nanae ma na ciele siniaki będące skutkiem przemocy domowej ze strony męża. Kiedy Nanae opowiada koleżance, że czuje się osaczona i obawia się o życie, Rei mówi: “W takim razie twój mąż powinien zniknąć”. Słysząc to, Nanae szepcze: “Skoro tak, to czy mogłabyś go zabić”? Kiedy Nanae skłania Rei, by ta zabiła jej męża, rozpoczyna się ich ucieczka bez celu…

Obsada aktorska w filmie „Ride or Die”

Aktorzy:

  • Kiko Mizuhara jako Rei Nagasawa
  • Honami Sato jako Nanae Shinoda

Gdzie obejrzeć cały film Ride or Die online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Podsumowanie

Film “Ride or Die” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 5,0, na IMDb 5,6, a na TMDb 6,5. Jest to melodramat, który może przypaść do gustu pewnej grupie widzów, ale niekoniecznie innym.

Dla osób, które lubią filmy o skomplikowanych relacjach międzyludzkich i emocjonalnych konfliktach, “Ride or Die” może być interesującym wyborem. Film ten prawdopodobnie skupia się na głębokich uczuciach i trudnościach z nimi związanych. Może przemawiać do tych, którzy lubią historie o miłości, poświęceniu i trudnych wyborach.

Jednakże dla widzów, którzy preferują bardziej dynamiczne i akcji pełne filmy, “Ride or Die” może okazać się zbyt powolny i mało interesujący. Jeśli ktoś szuka czegoś bardziej ekscytującego i pełnego napięcia, ten film może nie spełnić ich oczekiwań.

Podsumowując, “Ride or Die” jest melodramatem, który może przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych skomplikowanymi relacjami międzyludzkimi i emocjonalnymi konfliktami. Jednak dla tych, którzy preferują bardziej dynamiczne filmy, może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

psi-patrol-wielki-film
Psi Patrol: Wielki film
how-to-have-sex
How to Have Sex
siostrzenstwo-swietej-sauny
Siostrzeństwo świętej sauny
uwierz-w-mikolaja
Uwierz w Mikołaja

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo