Regulamin

Regulamin serwisu vod4k.pl

  1. Wstęp a) Serwis vod4k.pl pełni wyłącznie funkcję informacyjną o filmach i nie umożliwia ich bezpośredniego oglądania. b) Serwis vod4k.pl zawiera treści oraz reklamy pochodzące z zewnętrznych źródeł. c) Serwis vod4k.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na stronach, do których prowadzą linki umieszczone na naszej stronie.

  2. Korzystanie z serwisu a) Korzystanie z serwisu vod4k.pl jest całkowicie darmowe i dostępne dla każdego użytkownika. b) Użytkownik korzystający ze strony jest zobowiązany do przestrzegania niniejszego regulaminu oraz polskiego prawa. c) Użytkownik zobowiązany jest do niezakłócania funkcjonowania serwisu.

  3. Reklamy a) Serwis vod4k.pl umożliwia wyświetlanie reklam. b) Reklamy zamieszczone na stronie pochodzą od zewnętrznych podmiotów i nie są naszą odpowiedzialnością. c) Serwis vod4k.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści reklam oraz skutki wynikłe z korzystania z usług reklamodawców.

  4. Źródło treści a) Wszystkie grafiki i treści zamieszczone na serwisie vod4k.pl pochodzą z serwisu TMDB (The Movie Database). b) Serwis vod4k.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nieprawidłowości lub nieścisłości w danych pochodzących ze źródła.

  5. Ochrona danych osobowych a) Serwis vod4k.pl chroni prywatność swoich użytkowników i nie przekazuje ich danych osobowych innym podmiotom. b) Serwis vod4k.pl wykorzystuje pliki cookies w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania serwisu.

  6. Zmiany regulaminu a) Serwis vod4k.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. b) Zmiany regulaminu będą opublikowane na stronie vod4k.pl, a każdy użytkownik korzystający z serwisu będzie miał obowiązek zapoznać się z nowymi przepisami.

  7. Postanowienia końcowe a) Wszelkie spory wynikłe z korzystania z serwisu vod4k.pl rozstrzygane będą przez polskie sądy. b) W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących serwisu vod4k.pl, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.