Konto Premium

Rebeka cały film

Konto Premium

Rebeka – film z 1940 roku, który do dziś zachwyca widzów. To historia miłości, tajemnicy i intrygi, której akcja toczy się wokół tajemniczej postaci zmarłej Rebeki. Jeśli chcesz obejrzeć Rebekę cały film, to zapraszamy do przeczytania dalszej części artykułu.

Rebeka cały film – o czym jest ten klasyk?

Rebeka to film, którego akcja toczy się wokół owdowiałego Maxim de Winter, który zakochuje się w młodej dziewczynie i poślubia ją. Para wraz z nowo narodzoną miłością jadą do posiadłości Manderlay. Tam nowa pani de Winter zaczyna odkrywać sekrety zmarłej Rebeki, która nadal rządzi swoim mężem i służbą. Główna bohaterka musi walczyć o swoje miejsce w życiu swojego męża i przełamać strach przed duchem Rebeki.

Rebeka cały film – o aktorach

W filmie wystąpili m.in. Laurence Olivier, Joan Fontaine, George Sanders i Judith Anderson. Laurence Olivier zagrał Maxim de Winter, mężczyznę, którego życie skomplikowała tajemnicza śmierć jego pierwszej żony. Joan Fontaine zagrała drugą żonę de Wintera, która musi zmierzyć się z przeszłością i duchem Rebeki. George Sanders zagrał rozwodzącego się męża jednej z bohaterek, a Judith Anderson zagrała wyniosłą gospodynię pana de Wintera, panią Danvers.

Rebeka cały film – recenzja

Rebeka to klasyk kina, który do dziś zachwyca swoją atmosferą, wspaniałymi aktorami i piękną muzyką. Film został wyreżyserowany przez Alfreda Hitchcocka i jest uważany za jedno z największych arcydzieł w historii kina. Rebeka zdobyła wiele nagród, w tym Oscara za najlepszy film w 1941 roku.

Rebeka cały film – gdzie obejrzeć?

Film Rebeka jest dostępny w serwisie Netflix oraz w innych serwisach streamingowych. Można go również kupić na płycie DVD lub Blu-ray.

Podsumowanie

Rebeka to film, który wciąż zachwyca widzów swoją tajemniczą i intrygującą fabułą oraz piękną muzyką. To arcydzieło kina, które warto zobaczyć, nie tylko dla klimatu lat 40-tych XX wieku, ale również dla wspaniałych aktorów i doskonałej reżyserii Alfreda Hitchcocka. Jeśli chcesz obejrzeć Rebekę cały film, to już teraz możesz sięgnąć po nią w serwisie streamingowym lub zakupić na płycie DVD lub Blu-ray.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo