Konto Premium

Rebeka cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Rebeka” – niezapomniane doświadczenie w świecie melodramatu

Rebeka, wyreżyserowany przez Bena Wheatleya, to film, który już zdążył podbić serca widzów na całym świecie. Premiera tego niezwykłego melodramatu odbyła się 16 października 2020 roku, jednak jego magia wciąż trwa.

Film opowiada historię pełną tajemnic, intryg i namiętności. Oryginalny tytuł “Rebecca” doskonale oddaje atmosferę produkcji, która wciąga od pierwszych minut. Ben Wheatley, znany ze swojego niepowtarzalnego stylu reżyserskiego, stworzył arcydzieło, które porusza najgłębsze emocje widzów.

Scenariusz filmu został napisany przez utalentowaną Jane Goldman oraz Joe’a Shrapnela, którzy stworzyli historię pełną zwrotów akcji i nieoczekiwanych momentów. Ich praca nad tym projektem przyniosła efekt w postaci filmu, który trzyma w napięciu przez całe 123 minuty trwania.

“Rebeka” to produkcja amerykańska, która z pewnością zasłużyła na uwagę międzynarodowej publiczności. Film zdobył uznanie zarówno krytyków, jak i widzów, dzięki swojej niezwykłej atmosferze i doskonałej obsadzie.

Premiera “Rebeki” była wydarzeniem, na które czekało wielu miłośników kina. Teraz, po latach od jej odbycia, film wciąż pozostaje jednym z najważniejszych punktów w historii kinematografii. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji zobaczyć tego niezwykłego melodramatu, koniecznie nadrob swoje zaległości i przenieś się w świat pełen tajemnic i emocji.

Fabuła filmu “Rebeka”

Młoda nowożeńka przybywa do imponującej rodzinnej posiadłości swojego męża, położonej na wietrznych wybrzeżach Anglii. Tam odkrywa, że musi stawić czoła cieniu pierwszej żony swojego męża, Rebeki, której dziedzictwo wciąż żyje w domu po jej śmierci.

Obsada aktorska w filmie „Rebeka”

Aktorzy:

 • Lily James jako Pani de Winter
 • Armie Hammer jako Maxim de Winter
 • Keeley Hawes jako Beatrice
 • Ann Dowd jako Pani Van Hopper
 • Kristin Scott Thomas jako Pani Danvers
 • Sam Riley jako Jack Favell
 • Mark Lewis Jones jako Inspektor Welch
 • Bill Paterson jako Doktor Baker
 • Tom Goodman-Hill jako Frank Crawley

Gdzie obejrzeć cały film Rebeka online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jeden z najpopularniejszych serwisów streamingowych na świecie, oferujący szeroki wybór filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Serwis oferuje również personalizowane rekomendacje dla użytkowników, a także możliwość pobierania treści offline.

Ciekawe informacje o „Rebeka”

 • Samochód to Bentley z 1937 roku.
 • Tak jak poprzednia adaptacja, Rebeka (1940), historia kończy się śmiercią pani Danvers. Wydarzenia przedstawione w Mrs. DeWinter, kontynuacji powieści autoryzowanej przez spadkobierców Daphne Du Maurier, są niemożliwe do przeniesienia na ekran.
 • W filmie zastosowano strategie zrównoważonego rozwoju w celu zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i wpływu na środowisko.
 • Kristin Scott Thomas powiedziała, że “nie zdawała sobie sprawy, jak przerażająca” jej postać okaże się podczas pracy nad filmem.
 • Wcześniej w Dreamworks była rozwijana produkcja filmowa z scenariuszem autorstwa Stevena Knighta i reżyserią Nikolaja Arcela.

Podsumowanie

Film “Rebeka” otrzymał różne oceny na stronach Filmweb i TMDb. Na Filmwebie uzyskał ocenę 6,0, natomiast na TMDb ocenę 6,3. Jest to melodramat, co sugeruje, że film skupia się na emocjach i relacjach między bohaterami.

Dla osób, które lubią filmy o intensywnych uczuciach i skomplikowanych związkach, “Rebeka” może być interesującym wyborem. Melodramatyczna atmosfera i napięcie emocjonalne mogą przyciągnąć widzów, którzy cenią sobie tego typu historie.

Jednakże dla tych, którzy nie są zainteresowani filmami o miłości i dramatach międzyludzkich, “Rebeka” może nie być odpowiednim wyborem. Osoby preferujące akcję lub komedię mogą nie znaleźć w nim tego, czego oczekują.

Podsumowując, “Rebeka” to melodramat, który może przyciągnąć widzów zainteresowanych historiami o skomplikowanych relacjach między bohaterami. Jednakże dla osób poszukujących innych gatunków filmowych może nie być to najlepszy wybór.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo