Konto Premium

Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry cały film

Konto Premium

Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry: Przeklęty nóż w Salem

Grupa dzieciaków z Salem (tak, tego Salem) znajduje przeklęty nóż i przypadkiem uwalnia demoniczną siłę, która zmusza ich by wzięli udział w krwawej grze. Takiej, której nie da się wygrać. Zasady są zmienne jak kaprysy demona i wszystko wskazuje na to, że w Salem znów dojdzie do tragedii.

Film “Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry” przenosi nas do malowniczej miejscowości Salem, gdzie grupa przyjaciół przypadkowo natrafia na przeklęty nóż. Nieświadomi konsekwencji swojego odkrycia, decydują się go zatrzymać jako ciekawostkę. Jednakże, gdy jeden z nich przypadkowo dotyka ostrza, demoniczną siłę zostaje uwolniona.

Demoniczna siła zaczyna kontrolować umysły dzieciaków i zmusza ich do udziału w krwawej grze. Zasady tej gry są nieprzewidywalne i zmieniają się wraz z kaprysami demona. Dzieciaki muszą stawić czoła przerażającym wyzwaniom, które wymagają od nich poświęcenia, odwagi i sprytu.

W miarę jak gra postępuje, atmosfera w Salem staje się coraz bardziej napięta. Mieszkańcy zaczynają dostrzegać dziwne zjawiska i odczuwać obecność złowrogiej mocy. Wszystko wskazuje na to, że miasto znów będzie świadkiem tragedii, podobnie jak wiele lat temu, gdy miały miejsce słynne procesy czarownic.

Czy grupie dzieciaków uda się przerwać przeklętą grę i powstrzymać demoniczną siłę? Czy Salem ponownie stanie się areną okrutnych wydarzeń? “Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry” to film pełen napięcia, tajemniczości i nieprzewidywalnych zwrotów akcji, który przeniesie widza w mroczny świat demonów i przeklętych mocy.

Obsada aktorska w filmie „Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry”

Aktorzy:

  • Asa Butterfield jako Marcus
  • Natalia Dyer jako Billie
  • Benjamin Evan Ainsworth jako Jonah
  • Laurel Marsden jako Sophie
  • Annabeth Gish jako Kathy
  • Marina Stephenson Kerr jako Joanna
  • Kolton Stewart jako Pete
  • Erik Athavale jako Bob
  • Matthew Lupu jako Nick

Ciekawe informacje o „Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry”

  • Na początku filmu narrator stwierdza, że oskarżone czarownice były palone, powieszane i topione. To nieprawda. W Salem zginęło 25 mężczyzn, kobiet i dzieci, 19 przez powieszenie, 1 przez przygniecenie dużymi kamieniami, a 5 zmarło będąc w areszcie. Palenie na stosie praktykowane było tylko w krajach nieanglojęzycznych, takich jak Niemcy. “Test pływania” to głównie legenda miejska promowana wieki później. Zamiast tego oskarżeni (ponownie w Europie) byli testowani pod kątem zdolności do utrzymania się na powierzchni wody, sugerując, że nieświęte osoby zostaną odrzucone przez wodę.

Podsumowanie

Film “Raz, dwa, trzy… wchodzisz do gry” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,2, na IMDb 4,4, a na TMDb 5,9. Te różnice mogą sugerować, że opinie widzów są podzielone.

Jako horror, ten film może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku. Osoby lubiące dreszczyk emocji i napięcie mogą być zainteresowane tym filmem. Jednakże, dla tych, którzy nie są fanami horrorów i nie lubią oglądać przerażających scen, może to być film nieodpowiedni.

Warto zauważyć, że oceny na różnych stronach mogą sugerować różne oczekiwania widzów. Dlatego warto wziąć pod uwagę swoje preferencje i gust filmowy przed podjęciem decyzji o obejrzeniu tego filmu.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo