Konto Premium

Ratatuj cały film

Konto Premium

Cały film Ratatuj

Ratatuj to amerykański film animowany z 2007 roku, wyprodukowany przez studia Walt Disney Pictures oraz Pixar Animation Studios. Reżyserem filmu jest Brad Bird, a główne role w filmie podkładają m.in. Patton Oswalt, Lou Romano i Peter Sohn.

Film opowiada historię szczura o imieniu Remy, który marzy o karierze kucharza. Niestety, ze względu na swój gatunek, spotyka się z niechęcią ze strony ludzi. Pewnego dnia trafia do kanalizacji, która prowadzi pod ekskluzywną paryską restaurację. Tam poznaje Ludwika, kucharza restauracji, który zaprzyjaźnia się z nim i pomaga mu zrealizować swoje marzenia.

Ratatuj to film, który zachwycił nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Wspaniałe animacje oraz ciekawa fabuła przyciągnęły uwagę widzów na całym świecie. Film zdobył wiele nagród, m.in. Oscara za najlepszy pełnometrażowy film animowany.

Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, koniecznie musisz to zrobić! „Ratatuj” to produkcja pełna emocji i humoru, która z pewnością rozgrzeje Twoje serce. Zapraszamy do oglądania całego filmu Ratatuj i cieszenia się z przygód sympatycznego szczura, który pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo