Konto Premium

Rafa: Osaczone cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Rafa: Osaczone” już za nami!

Andrew Traucki – australijski reżyser, scenarzysta i producent filmowy – przedstawił swoją najnowszą produkcję, która z pewnością przyciągnie uwagę miłośników horrorów i thrillerów. “Rafa: Osaczone” to film, który swoją premierę miał już 6 marca 2022 roku.

Fabuła opowiada o grupie nurków, którzy zostają uwięzieni na rafie koralowej po ataku rekina. Bohaterowie muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem i walczyć o przetrwanie w środowisku, które staje się dla nich coraz bardziej wrogie.

Reżyser Andrew Traucki jest jedynym twórcą filmu, odpowiadającym zarówno za reżyserię, jak i scenariusz. “Rafa: Osaczone” to kolejna produkcja z jego udziałem, która łączy w sobie elementy horroru i thrillera.

Film został wyprodukowany w Australii, a jego czas trwania wynosi 93 minuty. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “The Reef: Stalked”. Już teraz warto zaplanować seans i przekonać się, czy bohaterom uda się przeżyć atak rekina na rafie koralowej.

Fabuła filmu “Rafa: Osaczone”

Nic, po traumatycznych przeżyciach, postanawia wyjechać z przyjaciółkami na wakacje do tropikalnego kurortu. Ich plany na beztroski odpoczynek zostają jednak pokrzyżowane, gdy kobiety orientują się, że podąża za nimi żarłacz biały. Aby przetrwać, muszą połączyć siły i stawić czoła swoim najskrytszym lękom. Czy uda im się przeżyć starcie z bestią?

Obsada aktorska w filmie „Rafa: Osaczone”

Aktorzy

  • Teressa Liane jako Nic
  • Ann Truong jako Jodie
  • Saskia Archer jako Annie
  • Kate Lister jako Lisa
  • Tim Ross jako Greg

Gdzie obejrzeć cały film Rafa: Osaczone online

1. Canal Plus – to platforma telewizyjna, która oferuje dostęp do kanałów telewizyjnych oraz serwisu VOD. Można tam obejrzeć filmy, seriale, programy rozrywkowe i sportowe.

2. Player Plus – to serwis VOD należący do Grupy TVN, gdzie można obejrzeć filmy, seriale oraz programy telewizyjne.

3. Play Now – to platforma VOD należąca do operatora telekomunikacyjnego Play. Oferuje ona dostęp do filmów, seriali oraz programów telewizyjnych.

4. Polsat – to stacja telewizyjna, która oferuje również dostęp do serwisu VOD. Można tam obejrzeć filmy, seriale oraz programy rozrywkowe i informacyjne.

5. Cineman – to polski serwis VOD, który oferuje dostęp do filmów i seriali z różnych krajów oraz gatunków.

6. Rakuten – to międzynarodowy serwis VOD, który działa w wielu krajach na świecie. Oferuje on dostęp do filmów, seriali oraz programów telewizyjnych z różnych krajów i w różnych językach.

Ciekawe informacje o „Rafa: Osaczone”

  • W listopadzie 2020 roku ogłoszono, że rozpoczęto produkcję sequelu australijskiego filmu o rekinie z 2010 roku pt. “The Reef”. Reżyserem powracającym do projektu jest Andrew Traucki. Sequel produkowany jest przez Thrills & Spills oraz Filmology Finance, a jego producentami są Jack Christian, Neal Kingston i Michael Robertson. Premiera filmu zaplanowana jest na lato 2022 roku.
  • Poza reżyserią, Traucki również napisał scenariusz.

Podsumowanie

Film “Rafa: Osaczone” otrzymał mieszane oceny na różnych portalach filmowych. Na Filmwebie zebrał 3,3 punktów, na IMDb 4.1, a na TMDb 6.1. Jest to horror i thriller, co sugeruje, że film może przyciągnąć widzów lubiących mocne wrażenia i napięcie. Jednakże, ze względu na niskie oceny, może nie spełnić oczekiwań bardziej wymagających widzów. Dlatego film ten może się spodobać osobom, które lubią filmy z gatunku horroru i thrilleru, ale niekoniecznie tym, którzy oczekują wysokiej jakości produkcji.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo