Konto Premium

Pusty człowiek cały film

Konto Premium

Fabuła filmu “Pusty człowiek”

Niegdyś – znakomity policjant i dumna głowa rodziny. Dziś – małomówny sprzedawca. James jest byłym policjantem, którego spotkała okrutna tragedia. Po utracie żony i syna mężczyzna zamknął się w sobie, odcinając się od dotychczasowego życia. Opuścił służbę i otworzył mały lokalny sklep.

Pewnego dnia spotyka na swej drodze młodą Amandę, córkę jego dawnej koleżanki. Dziewczyna prowadzi filozoficzne rozważania, po czym znika bez śladu. James rozpoczyna własne śledztwo, ponieważ okazuje się, że był on ostatnią osobą, która widziała zaginioną.

W trakcie dochodzenia dowiaduje się o grupie wierzących w istnienie nadprzyrodzonych sił licealistów. Zgodnie z miejską legendą, w którą wierzą nastolatkowie, istota z nie tego świata przychodzi po swoje ofiary trzy dni po jej wezwaniu. Istotę należy przywołać stojąc na lokalnym moście.

Sceptycznie nastawiony do opowieści James wkrótce pod tym samym mostem odnajduje ciała przyjaciół Amandy, zaś sama dziewczyna okazuje się być w jakiś sposób związana z tajemniczą organizacją. W miarę jak dochodzi do kolejnych zniknięć i morderstw, James musi zmierzyć się z własnymi demonami i odkryć prawdę o tej tajemniczej organizacji oraz istocie, która grasuje w mieście. Czy uda mu się ocalić Amandę i powstrzymać nadprzyrodzoną siłę?

Obsada aktorska w filmie „Pusty człowiek”

Aktorzy:

 • James Badge Dale jako James Lasombra
 • Marin Ireland jako Nora Quail
 • Sasha Frolova jako Amanda Quail
 • Samantha Logan jako Davara Walsh
 • Ron Canada jako Detektyw Villiers
 • Virginia Kull jako Ruthie
 • Jessica Matten jako Fiona
 • Robert Aramayo jako Garrett
 • Owen Teague jako Duncan West

Gdzie obejrzeć cały film Pusty człowiek online

1. Disney+: Disney+ to serwis streamingowy, który oferuje szeroki wybór filmów i seriali związanych z marką Disney, takich jak filmy animowane, filmy Marvela, filmy Star Wars, filmy Pixar i wiele innych. Serwis ten jest dostępny na różnych platformach, takich jak smartfony, tablety, telewizory inteligentne i komputery. Disney+ oferuje również oryginalne produkcje, które są dostępne tylko na tej platformie.

2. iTunes: iTunes to platforma cyfrowej dystrybucji muzyki, filmów i innych multimediów stworzona przez firmę Apple. Użytkownicy mogą kupować i pobierać filmy z iTunes Store, a następnie oglądać je na swoich urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPad czy Apple TV. iTunes oferuje szeroki wybór filmów różnych gatunków i jest znany ze swojej wysokiej jakości dźwięku i obrazu.

3. Rakuten TV: Rakuten TV to serwis VOD oferujący szeroki wybór filmów i seriali do wypożyczenia lub zakupu. Serwis ten jest dostępny na różnych platformach, takich jak smartfony, tablety, telewizory inteligentne i komputery. Rakuten TV współpracuje z wieloma wytwórniami filmowymi i oferuje filmy różnych gatunków, w tym najnowsze produkcje kinowe. Serwis ten jest znany ze swojej łatwości obsługi i wysokiej jakości strumieniowania.

Ciekawe informacje o „Pusty człowiek”

 • Fikcyjna szkoła średnia w fikcyjnym Webster Mills, MO nosi nazwę Jacques Derrida, na cześć francuskiego filozofa znanego z teorii dekonstrukcjonizmu. Wiele aforyzmów, które można przeczytać w kwestionariuszu wręczonym na spotkaniu Instytutu Pontifex, choć nie są bezpośrednim cytatem Derridy, ma wyraźny związek z jego dziełami.
 • Mosty są ważnym motywem w filmie, zapowiadającym, jak wybrany nadajnik może działać jako “most” między pustym człowiekiem a kultem.
 • Pierwszy film wydany pod marką Walt Disney Studios Motion Pictures otrzymał rating 18 od BBFC.
 • Słowo “Pontifex” jest używane do odniesienia się do wysokiego rzędu kapłanów w Rzymie. Może być również dosłownie przetłumaczone jako “budowniczy mostów” lub człowiek negocjujący z Bogiem. Instytut Pontifex w filmie odzwierciedla te motywy – działają jak “kapłani”, którzy wzywają pustego człowieka, budują legendę o pustym człowieku wokół mostów i otrzymują od niego wiadomości jakby był Bogiem.
 • Czas 3:04 pojawia się przez cały film. Scena końcowa pokazuje 3:04 na zegarze ścianowym.

Podsumowanie

Film “Pusty człowiek” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie uzyskał ocenę 5,3, na IMDb i TMDb – po 6,2. Jest to horror, jednakże nie posiadając informacji na temat fabuły, trudno jest dokładnie określić dla kogo ten film może być interesujący. Jednakże, biorąc pod uwagę ogólne oceny, można przypuszczać, że “Pusty człowiek” może przyciągnąć uwagę miłośników gatunku horroru, którzy cenią sobie napięcie i nieoczekiwane zwroty akcji. Jednakże, dla osób o słabszych nerwach lub nieprzyzwyczajonych do tego typu filmów, “Pusty człowiek” może być zbyt przerażający i nieodpowiedni. Ostateczna decyzja co do oglądania tego filmu powinna zależeć od osobistych preferencji i tolerancji na straszne sceny.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

psi-patrol-wielki-film
Psi Patrol: Wielki film
how-to-have-sex
How to Have Sex
siostrzenstwo-swietej-sauny
Siostrzeństwo świętej sauny
uwierz-w-mikolaja
Uwierz w Mikołaja

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo