Konto Premium

Purpurowe serca cały film

Konto Premium

Premiera filmu “Purpurowe serca” już za nami!

Elizabeth Allen Rosenbaum to jedyny reżyser filmu “Purpurowe serca”, który swoją premierę miał już 29 lipca 2022 roku. Oryginalny tytuł produkcji brzmi “Purple Hearts”. Film należy do gatunku melodramatu i został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych.

Scenariusz do tego poruszającego obrazu został napisany przez Liz W. Garcia oraz Kyle Jarrow. Czas trwania filmu wynosi 122 minuty, co daje widzom wystarczająco dużo czasu na wczucie się w historię i emocje bohaterów.

“Purpurowe serca” to film, który z pewnością poruszy serca widzów. Melodramatyczna fabuła, wspaniała reżyseria i znakomite aktorstwo sprawiają, że produkcja ta zasługuje na uwagę. Już teraz warto zaplanować wieczór pełen wzruszeń i zanurzyć się w świat “Purpurowych serc”.

Purpurowe serca – opis fabuły

W tym romantycznym dramacie szukająca sławy piosenkarka Cassie (Sofia Carson) i były komandos z trudną przeszłością Luke (Nicholas Galitzine) decydują się na małżeństwo z rozsądku. Cassie, pragnąca osiągnąć sukces w świecie muzyki, potrzebuje stabilności i wsparcia, dlatego zgadza się na propozycję Luke’a. Jednak ich małżeństwo nie jest oparte na miłości, a jedynie na pragmatyzmie.

Wkrótce po ślubie para zostaje wplątana w tragiczny splot zdarzeń. Luke zostaje powołany do służby wojskowej, a Cassie odkrywa, że jest ciężko chora. Ich życie staje na głowie, a obowiązki i trudności sprawiają, że zaczynają się wzajemnie wspierać i odkrywać swoje prawdziwe uczucia.

Podczas walki z przeciwnościami losu Cassie i Luke odkrywają, że miłość może być silniejsza od wszelkich przeciwności. Przez trudne chwile, które muszą razem przejść, dojrzewają emocjonalnie i uczą się doceniać prawdziwe wartości życia.

“Purpurowe serca” to poruszający film, który pokazuje, że czasami największe miłości rodzą się w najtrudniejszych sytuacjach. Czy Cassie i Luke będą w stanie przetrwać wszystkie przeciwności losu i odnaleźć prawdziwe szczęście?

Obsada aktorska w filmie „Purpurowe serca”

Aktorzy:

 • Sofia Carson jako Cassie
 • Nicholas Galitzine jako Luke
 • Linden Ashby jako Jacob Morrow Senior
 • Anthony Ippolito jako Johnno
 • John Harlan Kim jako Toby
 • Katrina Cunningham jako Nora
 • Kendall Chappell jako Mila
 • Chosen Jacobs jako Frankie
 • Nicholas Duvernay jako Armando

Gdzie obejrzeć cały film Purpurowe serca online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, oferująca szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Platforma oferuje również możliwość oglądania filmów i seriali w różnych językach oraz dostosowywanie jakości strumieniowania do indywidualnych preferencji użytkownika.

Ciekawe informacje o „Purpurowe serca”

 • Sofia Carson napisała i wykonała wszystkie oryginalne piosenki w filmie “Real Life”.
 • “Real Life” to drugi film Sofii Carson na platformie Netflix po “Feel the Beat” (2020).
 • Sofia Carson, Nicholas Galitzine i Chosen Jacobs wystąpili w filmach o tematyce Kopciuszka. Carson zagrała w “A Cinderella Story: If the Shoe Fits” (2016), Galitzine w “Cinderella” (2021), a Jacobs w “Sneakerella” (2022).
 • Film nie ma żadnego związku z filmem o tym samym tytule “Purple Hearts” z 1984 roku.
 • Po premierze w lipcu 2022 roku, film stał się najczęściej oglądanym filmem na Netflix. Jednak spotkał się z negatywnymi reakcjami głównie krytyków oraz niektórych widzów, którzy zarzucali mu mizoginizm (choć jest reżyserowany i współpisany przez kobiety) oraz rasizm wobec osób pochodzenia środkowo-wschodniego i hiszpańskiego.

Podsumowanie

Film “Purpurowe serca” otrzymał różne oceny na różnych platformach. Na Filmwebie otrzymał ocenę 6,7, na IMDb również 6,7, a na TMDb aż 8,2. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten może być subiektywnie odbierany przez widzów.

“Purpurowe serca” to melodramat, który może przypaść do gustu osobom lubiącym tego typu filmy. Dla tych, którzy cenią sobie historie pełne emocji, miłości i dramatu, ten film może być interesujący. Może również przyciągnąć uwagę osób, które lubią produkcje o głębokim przekazie emocjonalnym.

Jednakże, dla osób szukających czegoś bardziej dynamicznego i akcji, “Purpurowe serca” może okazać się zbyt powolnym i statycznym filmem. Osoby oczekujące szybkich zwrotów akcji i dynamicznych scen mogą nie znaleźć w nim tego, czego oczekują.

Podsumowując, film “Purpurowe serca” może przypaść do gustu miłośnikom melodramatów i historii pełnych emocji. Jednakże, dla osób preferujących bardziej dynamiczne produkcje, może nie spełnić ich oczekiwań.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo