Konto Premium

Pukając do drzwi cały film

Konto Premium

Cały film „Pukają do drzwi” – film na podstawie bestsellerowej powieści Paula Tremblaya

„Knock at the Cabin” to horror, który swoją fabułę czerpie z bestsellerowej powieści „The Cabin at the End of the World” autorstwa Paula Tremblaya. Film opowiada historię Erica i Andrew, którzy wraz z kilkuletnią adoptowaną córką wyjeżdżają na spokojne wakacje do swojego domku letniskowego. Jednak ich sielski urlop zostaje przerwany przez uzbrojoną grupę pod wodzą Leonarda, która zakłóca ich spokój. Mężczyźni muszą zmierzyć się z krwawym wyzwaniem, aby ocalić ludzkość przed apokalipsą.

Produkcja i obsada filmu „Pukają do drzwi”

„Knock at the Cabin” został wyprodukowany przez wytwórnie Universal Pictures, FilmNation Entertainment, Perfect World Pictures, Blinding Edge Pictures oraz Wishmore. Reżyserem filmu jest Jordan Peele, który jest także jednym z producentów. W rolach głównych występują Keith Stanfield, Daniel Kaluuya oraz Gugu Mbatha-Raw.

Data premiery i odbiór filmu „Pukają do drzwi”

Premiera „Knock at the Cabin” miała miejsce 1 lutego 2023 roku. Na dzień pisania tego artykułu nie ma jeszcze informacji na temat odbioru filmu przez krytyków i publiczność.

Jeśli chcesz obejrzeć „Pukają do drzwi” online, wpisz w wyszukiwarkę „Pukają do drzwi cały film” i wybierz legalne źródła udostępniające ten tytuł.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo