Konto Premium

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) cały film

Konto Premium

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

A znacie to o policjantce, kanarku, wariatce i mafijnej księżniczce? “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” to pokręcona historia, opowiadana przez samą Harley w stylu, w jakim tylko ona może ją opowiedzieć. Kiedy najbardziej narcystyczny z bandziorów Gotham, Roman Sionis, i jego oddana prawa ręka Zsasz biorą na cel niejaką Cass, w poszukiwania dziewczyny angażuje się całe miasto. Nieprawdopodobny zbieg okoliczności krzyżuje drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Cztery diametralnie różniące się kobiety nie mają wyjścia. Muszą współpracować, żeby pokonać Romana.

Obsada aktorska w filmie „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”

Aktorzy:

  • Margot Robbie jako Cassandra Cain
  • Chris Messina jako Ellen Yee
  • David Ury jako Brudny hodowca

Gdzie obejrzeć cały film Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) online

1. HBO Max: Jest to platforma streamingowa, która oferuje szeroki wybór filmów i seriali. Jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i oferuje oryginalne treści HBO, a także wiele innych popularnych produkcji. HBO Max jest znane z wysokiej jakości treści i ekskluzywnych premier.

2. Canal + Premiery: To usługa VOD oferowana przez Canal+. Dostępna jest w Polsce i zawiera najnowsze filmy, seriale oraz programy telewizyjne. Canal + Premiery jest popularne ze względu na swoje bogate portfolio filmowe i możliwość oglądania premierowych produkcji.

3. Player+: Jest to polska platforma VOD, która oferuje szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Player+ jest dostępny w Polsce i oferuje zarówno treści polskie, jak i zagraniczne. Platforma jest znana z różnorodności swojej biblioteki filmowej i możliwości oglądania programów na żywo.

4. Amazon Prime Video: To popularna platforma streamingowa oferowana przez Amazon. Jest dostępna na całym świecie i zawiera szeroki wybór filmów, seriali oraz oryginalnych produkcji Amazon Studios. Amazon Prime Video jest znane z wysokiej jakości treści oraz możliwości pobierania filmów i oglądania ich offline.

5. Play Now: To usługa VOD oferowana przez polskiego operatora telekomunikacyjnego Play. Dostępna jest w Polsce i zawiera różnorodne filmy, seriale oraz programy telewizyjne. Play Now jest popularne ze względu na swoje konkurencyjne ceny i możliwość oglądania treści na różnych urządzeniach.

6. iTunes: To platforma VOD oferowana przez Apple. Jest dostępna na całym świecie i zawiera szeroki wybór filmów, seriali oraz muzyki. iTunes jest znane z łatwego interfejsu użytkownika i możliwości zakupu lub wypożyczenia treści.

7. Rakuten TV: To platforma VOD dostępna w wielu krajach, w tym w Polsce. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Rakuten TV jest znane z różnorodności swojej biblioteki filmowej i możliwości oglądania treści w jakości HD.

8. Chili: To włoska platforma VOD dostępna w wielu krajach, w tym w Polsce. Oferuje szeroki wybór filmów, seriali oraz programów telewizyjnych. Chili jest znane z możliwości wynajmowania lub zakupu filmów bez konieczności abonamentu oraz z wysokiej jakości transmisji strumieniowej.

Ciekawe informacje o „Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)”

  • W komiksach Birds of Prey ani Cassandra Cain, ani Renee Montoya nie były członkami tytułowego zespołu. Harley Quinn nie była członkiem zespołu podczas produkcji filmu, ale została dodana do drużyny podczas ery Rebirth w październiku 2019 roku.
  • Razem z ujęciem Harley i Cassandry idących w stronę zachodzącego słońca, które przypomina podobne ujęcie w filmie “The Professional”, wyciągnięcie zapalnika granatu i nazwanie go “pierścionkiem” to bezpośredni hołd dla zakończenia tego samego filmu.
  • Harley adoptuje hienę jako zwierzę domowe w tym filmie. W serialu animowanym Batman: The Animated Series (1992) oraz w komiksach miała dwie hieny o imionach Bud i Lou (nazwane na cześć komediowej duetu Bud Abbott i Lou Costello).
  • Zbir, który znajduje Helenę żywą po masakrze jej rodziny, to ten sam facet, który ją zawiózł do domu przed masakrą. Helena przybijają mu piątkę, kiedy wysiada z samochodu, co wskazywałoby, że dobrze go znała i mu ufała.
  • Kiedy Birds of Prey oficjalnie tworzą drużynę, Dinah i Helena noszą stroje bardzo podobne do swoich odpowiedników z komiksów, z Dinah w skórze i siateczkach, a Helena w fioletowym stroju z maską.

Podsumowanie

Film “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” otrzymał różne oceny od użytkowników. Na stronie Filmweb średnia ocen wynosi 5,9, natomiast na TMDb jest nieco wyższa i wynosi 7.

Biorąc pod uwagę gatunek filmu, którym jest akcja, można przypuszczać, że ten film może przypaść do gustu fanom dynamicznych i pełnych adrenaliny produkcji. Osoby lubiące widowiskowe sceny akcji, efekty specjalne oraz nieprzewidywalne zwroty akcji mogą być zainteresowane tym filmem.

Jednakże, dla osób preferujących bardziej spokojne i intelektualne filmy, “Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)” może okazać się zbyt chaotyczny i przesadzony.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem filmów akcji pełnych efektów specjalnych i nieoczekiwanych zwrotów akcji, to ten film może Ci się spodobać. Natomiast jeśli preferujesz bardziej spokojne i intelektualne produkcje, to ten film może Cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo