Konto Premium

Przywilej cały film

Konto Premium

Przywilej – premiera filmu już za nami!

W dniu 9 lutego 2022 roku miała miejsce premiera filmu “Przywilej” w reżyserii Felixa Fuchssteinera i Kathariny Schöde. Oryginalny tytuł filmu brzmi “Das Privileg – Die Auserwählten”, a jest to horror wyprodukowany w Niemczech.

Scenariusz filmu został napisany przez Felixa Fuchssteinera i Sebastiana Niemanna, którzy stworzyli niezwykle intrygującą historię. “Przywilej” trwa 107 minut i zapewnia widzom niezapomniane emocje i dreszczyk emocji.

Premiera tego filmu odbyła się już w 2022 roku, jednak warto przypomnieć sobie o tym wyjątkowym dziele sztuki. Reżyserzy Felix Fuchssteiner i Katharina Schöde stworzyli atmosferę pełną napięcia i grozy, która doskonale oddaje gatunek horroru.

Nie zwlekaj dłużej i sięgnij po ten film, który z pewnością dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń!

Przywilej

W filmie “Przywilej” śledzimy historię osiemnastoletniego Finna, który po tragicznej śmierci swojej siostry zaczyna doświadczać nocnych koszmarów i demonicznych wizji. Jego rodzina bagatelizuje te problemy, przypisując je traumie z dzieciństwa. Jednak gdy wydarzenia stają się coraz bardziej przerażające, Finn nie może już udawać, że wszystko dzieje się tylko w jego głowie.

Wraz ze swoją najlepszą przyjaciółką Leną, Finn postanawia odkryć mroczny sekret z przeszłości, który ukrywa się w pozornie zwyczajnej rodzinie. Razem rozpoczynają śledztwo, które prowadzi ich przez labirynt tajemniczych wskazówek i niebezpiecznych sytuacji. Odkrywają coraz więcej informacji, które wskazują na to, że ich rodzina jest powiązana z okultystycznymi praktykami i starożytnymi rytuałami.

W miarę jak Finn i Lena zbliżają się do prawdy, stają się celem nieznanych sił, które chcą ich powstrzymać za wszelką cenę. Ich przyjaźń i odwaga są wystawione na próbę, gdy muszą stawić czoła mrocznym mocą i odkryć prawdę, która może zmienić ich życie na zawsze.

“Przywilej” to film pełen napięcia i tajemnic, który ukazuje walkę dwójki młodych bohaterów z przeszłością swojej rodziny. Czy uda im się odkryć prawdę i uwolnić się od demonów przeszłości? Tego dowiemy się podczas ich niebezpiecznej podróży w poszukiwaniu odpowiedzi.

Obsada aktorska w filmie „Przywilej”

Aktorzy:

  • Max Schimmelpfennig jako Finn
  • Lea van Acken jako Lena
  • Tijan Marei jako Samira Shirvani
  • Milena Tscharntke jako Sophie Bergmann
  • Lise Risom Olsen jako Yvonne Bergmann
  • Roman Knizka jako Martin Bergmann
  • Nadeshda Brennicke jako Dr Steinke
  • Horst Janson jako Dziadek
  • Caroline Hartig jako Anna

Gdzie obejrzeć cały film Przywilej online

Film można obejrzeć na platformie VOD Netflix. Netflix to jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie, oferująca szeroki wybór filmów, seriali i programów telewizyjnych. Serwis ten działa w ponad 190 krajach i ma ponad 200 milionów subskrybentów. Netflix jest znany z produkcji własnych oryginalnych treści, takich jak “Stranger Things”, “The Crown” czy “House of Cards”. Platforma oferuje również możliwość oglądania filmów i seriali w różnych językach oraz dostosowywanie jakości strumieniowania do indywidualnych preferencji użytkownika.

Ciekawe informacje o „Przywilej”

  • Kiedy Finn Bergmann (Max Schimmelpfenning) przybywa do szklarni Eliski, można zobaczyć dokładnie to samo miejsce, które zostało użyte w serialu “Dark”. W serialu “Dark” było to własność postaci Jürgena Obendorfa.

Podsumowanie

Film “Przywilej” otrzymał różne oceny na popularnych stronach filmowych. Na Filmwebie zdobył ocenę 4,5, na IMDb 4,7, a na TMDb 5,1. Te różnice w ocenach mogą sugerować, że film ten wywołuje mieszane uczucia wśród widzów.

“Przywilej” to horror, który może przyciągnąć uwagę miłośników tego gatunku. Osoby poszukujące mocnych wrażeń i niepokojących scen mogą być zainteresowane tym filmem. Jednakże, dla tych, którzy nie lubią strasznych historii i nie są fanami horrorów, “Przywilej” może okazać się zbyt przerażający i nieodpowiedni.

Podsumowując, jeśli jesteś fanem horrorów i lubisz doświadczać silnych emocji podczas oglądania filmów, “Przywilej” może być dla Ciebie interesujący. Jednakże, jeśli nie przepadasz za straszycielami i preferujesz inne gatunki filmowe, ten film może Cię nie zainteresować.

Przypisy

Do napisnia artykułu użyto informacji ze stron:

Polecane

zastepstwo
Zastępstwo
nocne-lowy
Nocne łowy
nocne-lowy
Nocne łowy
kosmiczne-swieta
Kosmiczne święta

Wymagana rejestracja

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do niezawodnej wyszukiwarki filmów takich jak ten!

Premium 14,99zł / jednorazowo